GTA V silindiği hâlde yer açılmadı

ErdemSz

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, Epic Games'den GTA V'i yükledim, daha sonra arada 1 hafta falan geçince oyun otomatik silinmiş. Oyunu tekrar yüklememi istiyor. Epic Games'e girdim, kaldır seçeneği var ve ayrıca oyunu yükle seçeneği de var. Ben kaldıra tıkladım, dedim temiz şekilde kurarım ama diskime bir baktım, GTA 5'in kapladığı yer hala duruyor. Epic Games'i sildim, yine aynı. Ne yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Buradaki gibi taşıma durumu yaşandı mı?

Oyunun kurulu olduğu dizine gidin(Diğer Epic Games oyunlarınızın kurulduğu dizindir büyük ihtimal). Silinen oyuna ilişkin bir şeyler olması lazım. Taşımadıysanız ve tamamen silindiyse alan kaplamaması lazım.

Buradaki gibi taşıma durumu yaşandı mı?

Oyunun kurulu olduğu dizine gidin(diğer Epic Games oyunlarınızın kurulduğu dizindir büyük ihtimal). Silinen oyuna ilişkin bir şeyler olması lazım. Taşımadıysanız ve tamamen silindiyse alan kaplamaması lazım.

Güzel kardeşim lütfen bilmeden etmeden yazmayın sildim diyorum diski sıfırlmadakda istemiyorum içinde oyunlarım var harici.

Epic games uygulamasına girip bir şeyler yapın demedim. Normalde uygulamaların yüklendiği konumu kontrol edin dedim. Everything uygulaması ile tüm klasörler içinde arama yapıp oyuna ilişkin kalıntı dosya olup olmadığına bakın. Yedekleri kontrol edin, özelleştirilmiş geri yükleme noktası oluşturduysanız onları kontrol edin. Bilgisayarım içinde disk temizleme seçeneğini kullanın. Ayarlar» Sistem» Depolama» Diskte yer aç yolunu izleyin. Silinen dosyaların bir hata yüzünden diskte yer kapladığını düşünüyorsanız Cipher komutu çalıştırın. İYİ FORUMLAR.

Geri
Yukarı