GTA V trainer sorunu

İşletim sistemi
Windows 10

Bora_Türkiye

Hectopat
Selam arkadaşlar GTA V oyununda Menyoo trainer modunu yükledim. Rahat rahat oynuyordum traineri kurcalarken oyundan attı beni. Sonra bir daha giriş yaptığımda oyunun bekleme kısmına kadar sorun yok fakat oyuna giriş yapamıyorum. dinput8.dll dosyasını silsem sorun çözülüyor fakat ben mod ile oynamak istiyorum. Modları yeniledim olmadı oyunu silip yükledim olmadı. Dosyaları doğruladım yine olmadı. Ne olur yardım istiyorum.

Oyun sürünümü ile uyumlu doğru script dosyasını indirdiğinizden emin olun. Direkt olarak kendi sitesinden indirebilirsiniz.

Selam arkadaşlar GTA V oyununda Menyoo trainer modunu yükledim. Rahat rahat oynuyordum traineri kurcalarken oyundan attı beni. Sonra bir daha giriş yaptığımda oyunun bekleme kısmına kadar sorun yok fakat oyuna giriş yapamıyorum. dinput8.dll dosyasını silsem sorun çözülüyor fakat ben mod ile oynamak istiyorum. Modları yeniledim olmadı oyunu silip yükledim olmadı. Dosyaları doğruladım yine olmadı. Ne olur yardım istiyorum.

Oyuna geçen yıl mod kurulmasın diye birçok şey yapıldı. Bir GTA mod kurma programına dava açılması bunlardan birisi. Mod ile oynamanız mümkün değil.

Kayıtlı oyun dosyanı silip bir de öyle dener misin? Yeni bir oyun başlat ama Menyoo yine yüklü olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı