GTA V trainer sorunu

İşletim sistemi
Windows 10

Bora_Türkiye

Hectopat
Selam arkadaşlar GTA V oyununda Menyoo trainer modunu yükledim. Rahat rahat oynuyordum traineri kurcalarken oyundan attı beni. Sonra bir daha giriş yaptığımda oyunun bekleme kısmına kadar sorun yok fakat oyuna giriş yapamıyorum. dinput8.dll dosyasını silsem sorun çözülüyor fakat ben mod ile oynamak istiyorum. Modları yeniledim olmadı oyunu silip yükledim olmadı. Dosyaları doğruladım yine olmadı. Ne olur yardım istiyorum.

Başka herhangi bir mod yüklemediğine emin misin? Araba modu vesaire.

Herhangi bir hata vermeden mi kapanıyor? Oyunu bozacak bir şeyler oluşturup oyunu kaydettiysen ondan olmuştur diye kayıt dosyasını sil demiştim ama ondan değilmiş demek ki.

Herhangi bir hata vermeden mi kapanıyor? Oyunu bozacak bir şeyler oluşturup oyunu kaydettiysen ondan olmuştur diye kayıt dosyasını sil demiştim ama ondan değilmiş demek ki.

Hiçbir hata vermiyor trannierde bir şey yaparken oyun hata verdi ne hatası bilmiyorum sonra trainner mod özelliği kapandı oyunu kapattım tekrar açtım kayıt dosyasına giremiyorum.

Menyoo'nun tüm dosyalarını silip tekrar yüklemeyi denedin mi? Kayıt dosyasına nasıl giremiyorsun, kayıt dosyalarının yedeğini aldıktan sonra silip bir de öyle dene. Belgelerimde Rockstar Games GTA V adı altında olması lazım diye hatırlıyorum.

Menyoo'nun tüm dosyalarını silip tekrar yüklemeyi denedin mi? Kayıt dosyasına nasıl giremiyorsun, kayıt dosyalarının yedeğini aldıktan sonra silip bir de öyle dene. Belgelerimde Rockstar Games GTA V adı altında olması lazım diye hatırlıyorum.

Menyoo dosyalarını hepsini sildim scrip hook dosyaları kaldı fakat yine oyun açılmadı.

Anladım, bana şunu söyle; oyunun save dosyalarını silip denedin mi, denemedin mi? Ben hala deneyip denemediğini anlamadım. Denemediysen bunu mutlaka dene çünkü Menyoo ile bir işlem yaptıysan ve oyun kayıt olduysa ScripthookV yüklü olduğu sürece o işlem kalır. Save dosyasını silip temiz bir oyun başlat.

Anladım, bana şunu söyle; oyunun Save dosyalarını silip denedin mi, denemedin mi? Ben hala deneyip denemediğini anlamadım. Denemediysen bunu mutlaka dene çünkü Menyoo ile bir işlem yaptıysan ve oyun kayıt olduysa scripthookv yüklü olduğu sürece o işlem kalır. Save dosyasını silip temiz bir oyun başlat.

Öylede denedim yine oyun açılmadı.

Elimden başka bir şey gelmiyor, üzgünüm :(

Yeni konular

Geri
Yukarı