GTA V vs SA

Bana sorarsanız en güzel GTA tüplü monitörlerin zirvede olduğu çocukluk yıllarımın efsanesi GRAND THEF AUTO III
yaşayan efsane...

2 gün önce bitirdiğim GTA SA bana GTA 4 ve GTA 5 kadar keyif vermedi. Hikaye tatmin edici değil hikayenin övülecek bir tarafı yok. Kardeşini kurtarmak ve bir dükkanı işletmek için ayak işi yapan bir karakteri oynamaktansa. Bir ekip olarak soygun yapan ve geçmişte yaşananlar üzerinden ilerleyen GTA 5 hikayesi ve karakterlerini tercih ederim.

Gta San Andreas, oyunu 1000FPS oynayacağım hava atacağım kafasında FPS modları kurup oyunun tüm yapısını bozmadığınız sürece Gta San Andreas her zaman daha iyi. Oyunu 25-40FPS arası oynamadığınız sürece oyunu oynamazsınız.

Karşılaştırmak biraz mantıksız. Çok farklı dönemin oyunları. Şu an oynanılabilirlik açısından GTA V daha iyi. Dönemine göre kıyaslarsak belki GTA San Andreas daha iyi olabilir.

Konu başlıktaki gibi, sizce GTA 5 mi daha iyi yoksa sa mı?
Bence GTA 5 grafik olarak ve radyosu olarak iyi ancak mekanikleri ve grafikleri kötü olmasına rağmen başka açıdan bakarsak GTA SA daha iyi.
Görev yaparken ikisinde de eğleniyorum ancak serbest takılınca Max 30 dk sonra GTA 5'te sıkılıyorum ama GTA San Andreas'ta 2 saat bile oynadığım olmuştur.

Kesinlike sa.

2 gün önce bitirdiğim GTA SA bana GTA 4 ve GTA 5 kadar keyif vermedi. Hikaye tatmin edici değil hikayenin övülecek bir tarafı yok. Kardeşini kurtarmak ve bir dükkanı işletmek için ayak işi yapan bir karakteri oynamaktansa. Bir ekip olarak soygun yapan ve geçmişte yaşananlar üzerinden ilerleyen GTA 5 hikayesi ve karakterlerini tercih ederim.

Hocam zaten GTA 5'in hikayesi çok iyi ona bir şey söylemiyorum çok beğendim ancak hikaye bittikten sonra benim için oyunda bitiyor serbest takılmak bir süre sonra aşırı sıkıyor ama GTA SA öyle değil oyuna ekleyebileceğiniz bir sürü mod var serbest takılmak falanda çok eğlenceli oluyor o yüzden kısaca hikaye olarak GTA 5 ama Free roam olarak GTA SA.

Yeni konular

Geri
Yukarı