GTA V yollar kayboluyor

cxloudy

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
ASUS TUF GAMİNG GTX 1650 GDDR6/AMD RYZEN 5 5500/KİNGSTON 512GB SSD/ANTEC 650W/16GB RAM
Meslek
Gayrimenkul Danışmanı
Merhaba. GTA 5'te yolların kaybolması sorunu yaşıyorum. AMD Radeon Software ayarlarından GTA 5 için Boost açarsam hata düzelir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence Boost açma. Ben açmıştım, mouse'u hareket ettirirken pikselleşiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sadece disk değil bellek boyutu ve hızı da önemli. Ben misal HDD ile oynuyorum fakat herhangi bir sorun yok. Bellek olarak çift kanal 16GB belleğim var, bir tanesini çıkarıp tek kanal 8 yapınca dokuların yüklenmesi bende de problem oluyor. Ben oyumu diskten çok belleklere vermek istiyorum.

Windows'un ve oyunun aynı HDD ise bu sorunu yaşayabilirsin ya da HDD çok yavaşdır.

Sadece disk değil bellek boyutu ve hızı da önemli. Ben misal HDD ile oynuyorum fakat herhangi bir sorun yok. Bellek olarak çift kanal 16GB belleğim var, bir tanesini çıkarıp tek kanal 8 yapınca dokuların yüklenmesi bende de problem oluyor. Ben oyumu diskten çok belleklere vermek istiyorum.
Hard diskten kaynaklı gibi görünüyor.
Oyun HDD'ye kuruluysa olabilir.
Program Dosyaları (X86) kurulu 1tb alanım var
Oyun nerede kurulu? Sistemin ne?

İşlemci AMD A10-7300 Radeon R6, 10 Compute Cores 4C+6G 1.90 GHz
Takılı RAM 12,0 GB (kullanılabilir: 10,9 GB)
Sistem türü 64 bit işletim sistemi, x64 tabanlı işlemci
Kalem ve dokunma Bu görüntü biriminde kalem girdisi veya dokunarak giriş yok

program dosyaları x86 ya kurlu

Hemen yapıyorum
Alanla ilgili değil. HDD'ler genel olarak yavaş olduğundan yetişemiyor olabilir. HDD hız testi yapabilir misiniz?
Alanla ilgili değil. HDD'ler genel olarak yavaş olduğundan yetişemiyor olabilir. HDD hız testi yapabilir misiniz?
şlemci AMD A10-7300 Radeon R6, 10 Compute Cores 4C+6G 1.90 GHz
Takılı RAM 12,0 GB (kullanılabilir: 10,9 GB)
Sistem türü 64 bit işletim sistemi, x64 tabanlı işlemci
Kalem ve dokunma Bu görüntü biriminde kalem girdisi veya dokunarak giriş yok

program dosyaları x86 ya kurlu
1654601835211.png

Son düzenleme:

Geri
Yukarı