Çözüldü GTA Vice City oyun içi mouse çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Arminas

Hectopat
Merhabalar. Başlıkta da belirttiğim gibi GTA Vice City'de mouse çalışmıyor. Menü sırasında çalışıyor fakat oyuna girince kesinlikle çalışmıyor. Birçok şeyi denedim fakat düzelmedi. Yardımcı olabilecek varsa sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Steam'den alıp da halen acınası CD hatasını görenler var. Yani VC ve diğer birçok oyun için korsan olup olmaması fark etmez, mutlaka bir yerden aksilik çıkabiliyor. Konuya gelince, ''Silent Patch'' kullanırsan sorun çözülebilir.
VC eğer crackliyse oyundayken ESC basıp mouse hareket ettirip tekrar oyuna dönünüz eğer olmaz ise bunu sürekli yaparsanız sorununuz hallolur.

Steam'den alıp da halen acınası CD hatasını görenler var. Yani VC ve diğer birçok oyun için korsan olup olmaması fark etmez, mutlaka bir yerden aksilik çıkabiliyor. Konuya gelince, ''Silent Patch'' kullanırsan sorun çözülebilir.

Çözüm
Nereden indirebilirim patch'i?
Evet şimdi buldum patch'i ve sorun çözüldü. Teşekkürler hocam.

Son düzenleme:
Merhabalar. Başlıkta da belirttiğim gibi GTA Vice City'de mouse çalışmıyor. Menü sırasında çalışıyor fakat oyuna girince kesinlikle çalışmıyor. Birçok şeyi denedim fakat düzelmedi. Yardımcı olabilecek varsa sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
Herkese olan bir hata ESC basıp sol Click basın sürekli oluyor hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı