Çözüldü GTA Vice City oyun içi mouse çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Arminas

Hectopat
Merhabalar. Başlıkta da belirttiğim gibi GTA Vice City'de mouse çalışmıyor. Menü sırasında çalışıyor fakat oyuna girince kesinlikle çalışmıyor. Birçok şeyi denedim fakat düzelmedi. Yardımcı olabilecek varsa sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Steam'den alıp da halen acınası CD hatasını görenler var. Yani VC ve diğer birçok oyun için korsan olup olmaması fark etmez, mutlaka bir yerden aksilik çıkabiliyor. Konuya gelince, ''Silent Patch'' kullanırsan sorun çözülebilir.
Merhabalar. Başlıkta da belirttiğim gibi GTA Vice City'de mouse çalışmıyor. Menü sırasında çalışıyor fakat oyuna girince kesinlikle çalışmıyor. Birçok şeyi denedim fakat düzelmedi. Yardımcı olabilecek varsa sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Oyununuz sanırım crack. Mouse çalışmıyor ise oyun içi ESC basın oyuna sonra bir daha dönün çalışır.

Oyununuz sanırım crack. Mouse çalışmıyor ise oyun içi ESC basın oyuna sonra bir daha dönün çalışır.
Görev yöneticisini aç ve ayrıntılara gir. Benzeşmeyi ayarla seçeneğini aç ve sadece cpu 0 işaretle oyun açıkken.
Oyun orijinal mi?
Oyunu uyumluluk modunda açmayı dener misin?
Oyununuz orijinal mi? Sorunu sadece araba sürerken mi yaşıyorsunuz? Eğer öyleyse bu bir sorun değil.
Oyununuz orijinal mi? Uyumluluk modunda çalıştırmayı deneyin.

Oyun orijinal. Uyumluluk modunu denedim. Benzeşme ayarını da denedim. ESC'ye basmayı da denedim. Bir tek DLL'i denemedim çünkü tek bir tane DLL indirmek istemedim.

Geri
Yukarı