GTA Vice City'de Arabaya Binip Müzik Dinleyerek Tüm Şehri Turlamak

Optifines

Kilopat
Makaleler
5
Yer
Bu Dünya Benim Memleketim
Daha fazla  
Tek benim böyle bir iş yaptığıma inanmıyorum. Eminim ki şu an teknoloji ile ilgili iş yapan büyük abilerimiz bile zamanında Infernus'a binip Fever 105'i açıp tüm şehri dolaştı. Sonuçta herkes çocukluk zamanını yaşadı. Kimisi GTA 5, Witcher 3 gibi oyunlarla büyümedi ama böyle harika oyunlar vardı. Aranızda öyle olmayan varsa üzülmesin hiçbir şey geç değil . Biraz nostalji yapmak adına sizinle popüler olan bir kaç müziği paylaşmak istiyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

50 tane para kutusu vardı; oyunu bitirdikten sonra bunları toplardım-çok uzun sürmüştü bitirmek-.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı