GTA V'in Bedava Olmasından Sonra Soğuk Su İçenler Toplansın

UBerk

Megapat
Sosyal Tayfı
Makaleler
8
Evet, her zamanki gibi kaybedenler tarafındayım. 105TL vermiştim. Oyunu ücretli alıp soğuk su içenler toplansın, dertleşelim.
100720171712111712767_2.jpg

Geçen yaz indirime girince bilgisayarım çok kötü olmasına rağmen almıştım. Bilgisayar aldığımda oynarım diyerek satın aldım. Ancak 1 sene geçti hala bilgisayarımı toparlayıp oynamadım. Hiç oynayamadığım oyun ücretsiz oldu. Buna yanıyorum sadece. Batman serisinde de aynı durumu yaşadım.

GTA V alalı 4-5 sene oluyor. Soğuk su içecek bir olay yok. Verdiğiniz paranın hakkını veren bir oyun.

Asıl Epic games indirme sunucularının kötülüğü ve yoğunluğa dayanamayacak alt yapısı olduğunu hatırlattı. Umarım bu berbat alt yapılarını geliştirmeye çalışırlar. Ana sayfaya dön dedikçe verilen uyarının dili değişiyor mesela. GTA V çok hızlı internetiniz olsa bile, Epic games sınırlandırılmış indirme hızları ile indirmek ise ayrı bir çile.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı