Çözüldü GTA V'te küfürleri kaldırma

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Küfürsüz oynamak GTA'nın doğasına aykırı bence. Yine de Gta 5 swear filter mod, Gta 5 Profanity Filter Mod gibi aramalarla ilgili modları araştırabilirsin. Her gördüğünü de indirme güvenilir olup olmadığına dikkat et.
Yahu başkarakterlerin bir tanesi direkt psikopat, bir görevde garibanın birine çeşitli işkenceler yapmanız gerekiyor; zaten Polat Alemdar gibi adam öldürüyorsunuz oyunda. Yani, onlar rahatsız etmiyor da küfür rahatsız ediyorsa bir sorun var.
RTÜK'ü de bu tarz kimseler yönetiyor olsa gerek.

Yahu başkarakterlerin bir tanesi direkt psikopat, bir görevde garibanın birine çeşitli işkenceler yapmanız gerekiyor; zaten Polat Alemdar gibi adam öldürüyorsunuz oyunda. Yani, onlar rahatsız etmiyor da küfür rahatsız ediyorsa bir sorun var.

Görevleri ve hikayeyi bitireceğim korku ve aksiyon oyunlarını ve filmlerini gerçekten seviyorum bu yüzden oyunlarda az da olsa rahatsız etmiyor.

Son düzenleme:
Artı -1 Eksi
Selam dostlar. Bir, iki gün önce GTA V'e başladığım belirtmiştim yamayla birlikte oynuyorum fakat küfürler rahatsızlık vermeye başladı bir modu veya yaması yani çözümü var mı? Şimdiden teşekkürler.
Oyunun kapağında kocaman bir "ağır dil içerir" ve "+18" yazısı var. Bir daha oyun almadan önce içeriği size uygun mu değil mi diye bakabilirsiniz. Ve hayır, oyunu küfürsüz yapmanın bir yolu yok. Belki yapay zeka kullanarak falan karakterlere yeni diyalog yazarak küfürleri kaldırmak mümkün olabilir ama hiçbir mod yapımcısının GTA gibi bir oyundan küfürleri kaldırmak gibi boş bir iş yapacağını sanmıyorum.

Geri
Yukarı