GTA V'te mod menücülerden nasıl korunulabilir?

furkankivci

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, arkadaşım Twitch'te yayın yapıyor. Arkadaşlarımızla birlikte playlist (parkur, face to face vb.) oynarken birileri sürekli bize saldırıyor. Sadece yayıncı olan arkadaşıma değil, playlist odasında bulunan herkese saldırıyor. Sürekli mesaj atıyor. Bizi sürekli onun dairesine ışınlıyor. Hepimizin oyun ekranı sallanıyor. Oyunumuz sürekli crash veriyor. Sadece sakince oyun oynamak istiyoruz. Yabancı forumlardan öğrendiğim kadarıyla mod menüler varmış. Hilecilerin bu tür durumlarda saldırmasını önleyen bir takım özellikler varmış. Bunlar nedir bilen var mı? Önerileriniz nelerdir? Bilen varsa yazabilir mi acaba? Çok teşekkür ederim şimdiden.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunu engellemenin bir yolu yok. Sadece arkadaşların veya davet edilenlerin katılabileceği şekilde oynamanız gerekiyor.
Hocam zaten o şekilde oynuyoruz fakat yine de saldırıyorlar ayrıca davet filan da etmiyoruz o odaya katılması imkansız yani nasıl yapıyorlar bende anlayamıyorum mod menülerde koruma adı altında bazı özelliklerin koruduğunu söylüyorlar ama çözemedim.

Kendine Müzisyenleri koruyan bir eleman vardı. Ona ulaşıp bilgi alabilirsiniz belki.
Evet bende denk geldim ona nasıl koruyor, hallediyor bilmiyorum. Koruyan eleman oyunda olmadığı zaman direkt oyundan atıyor kemalleri. Ulaşmaya çalışacağım teşekkür ederim bilgi için.

Engellenemez. İşte bu yüzden GTA 6 çıkarsa korsan oynayacağım.
Haklısınız evet :/

Merhaba arkadaşlar, arkadaşım Twitch'te yayın yapıyor. Arkadaşlarımızla birlikte playlist (parkur, face to face vb.) Oynarken birileri sürekli bize saldırıyor. Sadece yayıncı olan arkadaşıma değil, playlist odasında bulunan herkese saldırıyor. Sürekli mesaj atıyor. Bizi sürekli onun dairesine ışınlıyor. Hepimizin oyun ekranı sallanıyor. Oyunumuz sürekli crash veriyor. Sadece sakince oyun oynamak istiyoruz. Yabancı forumlardan öğrendiğim kadarıyla mod menüler varmış. Hilecilerin bu tür durumlarda saldırmasını önleyen bir takım özellikler varmış. Bunlar nedir bilen var mı? Önerileriniz nelerdir? Bilen varsa yazabilir mi acaba? Çok teşekkür ederim şimdiden.

Hocam köfte kalkan belki işinize yarar. Solo modunda siz Public lobiye girseniz bile lobide bir tek siz kalıyorsunuz. Yani public lobide tek başınıza kalabiliyorsunuz. Arkadaş modu da var ama çok sağlıklı çalışmıyor

Geri
Yukarı