Çözüldü GTA V'te küfürleri kaldırma

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Küfürsüz oynamak GTA'nın doğasına aykırı bence. Yine de Gta 5 swear filter mod, Gta 5 Profanity Filter Mod gibi aramalarla ilgili modları araştırabilirsin. Her gördüğünü de indirme güvenilir olup olmadığına dikkat et.
Selam dostlar. Bir, iki gün önce GTA V'e başladığım belirtmiştim yamayla birlikte oynuyorum fakat küfürler rahatsızlık vermeye başladı bir modu veya yaması yani çözümü var mı? Şimdiden teşekkürler.
Küfürler olmayınca konuşma kalmaz ki.

Küfür duymayı da ve etmeyide sevmem böyle olunca insan ister istemez rahatsız oluyor dostum :)
Bazı şeyler yerinde güzel oluyor. Düzinelerce adam öldürüp, soygun yapan adamların İstanbul beyefendisi gibi konuşması oyunun gerçekçiliğini zedeler.

Şiddetin ve cinselliğin kol gezdiği oyunda küfürlerden rahatsız olmak da iyiymiş.
Yahu başkarakterlerin bir tanesi direkt psikopat, bir görevde garibanın birine çeşitli işkenceler yapmanız gerekiyor; zaten Polat Alemdar gibi adam öldürüyorsunuz oyunda. Yani, onlar rahatsız etmiyor da küfür rahatsız ediyorsa bir sorun var.

Yeni konular

Geri
Yukarı