GTA World TR nasıldır?

RTX4050SolFani

Attopat
Daha fazla  
Uzun süredir rol yaptığım, yazı tabanlı roleplay sunucusu olan GTA World TR hakkında görüşlerim şunlar: Sistemler ve roller çok iyi; troll ve ihlaller minimum, hatta hiç yok; ancak yönetim ekibi iletişime kapalı. Soru soruyoruz; çok üstten konuşuyorlar veya cevaplamıyorlar.

Sizin fikirlerinizi alalım. 🙂

Uzun süredir rol yaptığım, yazı tabanlı roleplay sunucusu olan GTA World TR hakkında görüşlerim şunlar: Sistemler ve roller çok iyi; troll ve ihlaller minimum, hatta hiç yok; ancak yönetim ekibi iletişime kapalı. Soru soruyoruz; çok üstten konuşuyorlar veya cevaplamıyorlar.

Sizin fikirlerinizi alalım. 🙂
ben "ulan adam kartel kartel!" denilen sunucuda takılı kaldım hocam. :D tekrardan roleplay yapma niyetim var bakalım. dediğiniz gibiyse oynanabilir bir sunucu sanırsam.

Sunucuyu bilmem etmem ama bu büyük bir eksiktir.
belki alım falan yapıp bunu düzeltirler.

Sunucuyu bilmem etmem ama bu büyük bir eksiktir.
Hepsi değil, ama birkaçı öyle. Sunucuda buga girdiğinde admine ihtiyacın yok; bu, admin iş yükünü azaltıyor ve rolün bölünmesi durumlarını ortadan kaldırıyor. İnterior buguna girince /fixloc, aracın buga girerse /fixveh gibi komutlar ile kendini kurtarıyorsun, tabii bu komutları zevkine kullanırsan hiç uyarı bile vermeden ban atıyorlar. Yani sunucuya 10 gün admin girmese, kimse hissetmez. Bu açıdan iyi; ama çok ekstrem bir soru sorduğunda, "forumu oku" diyorlar direkt.

belki alım falan yapıp bunu düzeltirler.
Zaten sunucunun Türkiye sorumlusu çok iyi niyetli biri amacı da o yönde.

Katı kurallar ve ceza politikasına sahip, sistemsel imkanlar bakımından bulabileceğiniz en iyi sunucu olsa da oldukça kötü bir yönetim ekibine sahip.
Kişisel tavsiyem, GTAW.TR sunucusuna ayırmayı planladığınız vaktin yarısını iyi bir şekilde ingilizce öğrenmeye/ingilizcenizi geliştirmeye harcayıp EN sunucusunda oynamanız yönünde. Vaktinizi TR sunucusunda öldürmeyin, zamanında bunu yapmış birisi olarak verebileceğim en iyi tavsiye budur.

Katı kurallar ve ceza politikasına sahip, sistemsel imkanlar bakımından bulabileceğiniz en iyi sunucu olsa da oldukça kötü bir yönetim ekibine sahip.
Kişisel tavsiyem, GTAW.TR sunucusuna ayırmayı planladığınız vaktin yarısını iyi bir şekilde ingilizce öğrenmeye/ingilizcenizi geliştirmeye harcayıp EN sunucusunda oynamanız yönünde. Vaktinizi TR sunucusunda öldürmeyin, zamanında bunu yapmış birisi olarak verebileceğim en iyi tavsiye budur.
GTAW EN'de misin? DC'ni verir misin? Sana birkaç sorum var da.

Yeni konular

Geri
Yukarı