GTA5 "Logged out because authentication ticket is no longer valid" hatası

İşletim sistemi
Windows 10

j3rk

Centipat
Öncelikle merhabalar, sürekli olarak GTA 5 oynuyorum ve bir sabah böyle bir hata almaya başladım. Farklı bir Social Club hesabıma girmeyi denerken hiçbir problem yok fakat Epic GTA 5 ile Rockstar bağlantılı olduğu hesaba girmeye çalışırken böyle bir hata aldım.
Bütün dosyalarını silip baştan yükledim ve oyun dosyalarını doğruladım bir faydasını görmedim.
SR7jDY.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle merhabalar, sürekli olarak GTA 5 oynuyorum ve bir sabah böyle bir hata almaya başladım. Farklı bir Social Club hesabıma girmeyi denerken hiçbir problem yok fakat Epic GTA 5 ile Rockstar bağlantılı olduğu hesaba girmeye çalışırken böyle bir hata aldım.
Bütün dosyalarını silip baştan yükledim ve oyun dosyalarını doğruladım bir faydasını görmedim.
SR7jDY.png

Bana da oldu 2 gün önce OneDrive yüzünden yedeklemyi kapat ve yedeklenecek öğeleri sadece resim yap.

Yine aynı hatayı alıyorum driver kapatıp denedim ve sadece resimler şekilde de denedim olmadı.
2. bir hesabım daha var ona girmeye çalıştığımda bir problem yok. Sadece ana hesabıma girerken böyle hata veriyor bana.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı