GTP-700 700W 80 Plus Gold PSU alınır mı?

Kratosmanos

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Malatya
Son düzenleyen: Moderatör:
500W civarı yeter diye düşünüyorum. Bütçenizde bu ürün var. Yükseltme yaparsanız yetersiz gelebilir fakat bu haliyle yeterli.

Gametech markası 80 Plus sertifikasına sahip arkadaşlar ve ürün gerçek 80 Plus özelliklerini tamamen barındırıyor. Açıp içerisini inceleyen biri olarak söylüyorum: Bütün 80 Plus'a ait şebeke giriş korumaları mevcut. Kullanmayan kişilerin yorumlarına inanmayın. N11'de yüzlerce kişi almış ve memnun. Yorumlar yaparak güzel bir markayı lekelemeyin.

80 PLUS GÖRSELİ.jpg

Gametech markası 80 Plus sertifikasına sahip arkadaşlar ve ürün gerçek 80 Plus özelliklerini tamamen barındırıyor. Açıp içerisini inceleyen biri olarak söylüyorum: Bütün 80 Plus'a ait şebeke giriş korumaları mevcut. Kullanmayan kişilerin yorumlarına inanmayın. N11'de yüzlerce kişi almış ve memnun. Yorumlar yaparak güzel bir markayı lekelemeyin.

Eki Görüntüle 680388
Vay canına neredeyse 10 ay olmuş bilginiz için teşekkürler.

Eki Görüntüle 680388
Görselde ilgili modeli göremedik?

Yeni konular

Geri
Yukarı