GTS 250 alınır mı?

Valorant açmaz. DirectX 10 olduğu için adam size yalan atmış. GTA 5 asla oynatmaz.

Boş boş yorum yapmayın. Özellikle de bilmediğiniz konuda. GTS 250 GTA 5'i 720p Low ayarlarda 30-40 FPS oynatabilecek bir karttır. GT 730 ile kapışıyor. Hatta daha iyi biraz.

Son düzenleme:
Diretcx 10 olmasa alırdımda.

Evet Valorant açmaz maalesef eski olduğu için. Ama gerçekten burada gömmüşler kartı döneminde güçlüydü hala da R7 240 seviyesinde.

Boş boş yorum yapmayın. Özellikle de bilmediğiniz konuda. GTS 250 GTA 5'i 1080p Low ayarlarda 30-40 FPS oynatabilecek bir karttır. GT 730 ile kapışıyor. Hatta daha iyi biraz.
Tabi canım siz nasıl derseniz. Gör videolardan böyle sonra yalan yanlış bilgi ver adama adamda gidip kazıklansın tabi.

GTS 250 A-L-I-N-M-A-Z.
GTS 250 ile akıcı GTA 5, The Forest, Valorant oynamak hayal gibi bir şey.
Akıcı oynamayı bırak, açarsa şükret sen.
Directx 10 ile Directx 11 oyunlarını akıcı oynayamazsınız zaten, aralarında teknoloji farkı var bi' kere.
Ayrıca GTS 250 zaten tarihi eser arkadaşın da dediği gibi.

GTS 250 a-l-ı-n-M-A-Z.

Neden?

GTS 250 ile akıcı GTA 5, The Forest, Valorant oynamak hayal gibi bir şey.

GTA 5 gayet rahat oynanıyor.

DirectX 10 ile DirectX 11 oyunlarını akıcı oynayamazsınız zaten, aralarında teknoloji farkı var bi' kere.

Asıl senin bilmediğin belli DX 10 kart ile zaten DX 11 oyunları oynanmaz. Kartın tek dezavantajı da bu.

Ayrıca GTS 250 zaten tarihi eser arkadaşın da dediği gibi.

Ben eskiliği konusunda bir şey demedim. Eski ama güçlü bir kart.

Gör videolardan böyle sonra yalan yanlış bilgi ver adama.

Yalan mı? Nesi yalan acaba? Mesajlarımdan yalan olan bir şeyi söyler misiniz?

Buyurun bunlar da kanıtlar:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Neden?

GTA 5 gayet rahat oynanıyor.

Asıl senin bilmediğin belli DX 10 kart ile zaten DX 11 oyunları oynanmaz. Kartın tek dezavantajı da bu.

Ben eskiliği konusunda bir şey demedim. Eski ama güçlü bir kart.

Tartışalım mı gerçekten burada hocam?
Senin gösterdiğin videolarda, arkadaştaki sistemin tek parçası bile değişik olsa, FPS değişiklikleri olur. Yalan yanlışı bir ikileme olarak kullandım ben cümlemde dikkat edersen, yalan bilgi demedim, yanlış bilgi dedim.
DirectX 10'un DirectX 11 oyunlarını açmayacağını bal gibi biliyorum.
GTS 250'ye 250 TL vereceğine, üstüne para ekleyip tarihi eser olmayan kartlara bakabilirsin.
Bilgisayarcının verdiği parça alınmaz zaten, üstüne GTS 250 tarihi eser, 2009'dan kalma.
GTS 250 1 GB Ekran kartı, sanırım paylaşımlı o da.

@vzzn peki dostum. Sen daha iyi bilirsin. İyi akşamlar dilerim.

Hocam bu videodaki CS:GO çok eski, oyun VFX olarak evrim geçirdi denebilir şu an indirilse böyle oynanması imkansız.

Öncelikle merhaba. GTS 250 ekran kartı buldum 250 TL'ye bilgisayarcıda. Kardeşime sistem toplayacağım CS:GO, GTA 5, Valorant, The Forest gibi oyunlar için.
Ama adam DirectX 10 dedi, bunu bilerek al dedi. DirectX 11 ne fark ediyor? Oyunları mı açmıyor anlamadım.

Hocam şaka maka tarihi eser kaçakçılığı mı yapıyorsunuz GTS250 ne?

Geri
Yukarı