GTX 1050 ani FPS düşmesi

sokullu

Hectopat
Daha fazla  
Daha dün 120 FPS aldığım CS:GO'dan şimdi 10FPS bile alamıyorum. Bilgisayarı da daha dün temizlettim(termal macunlar fan temizliği falan)
Bir anda FPS neden bu denli düştü neyi yanlış yaptım anlayamadım.

i5 7.nesil
GTX 1050 4 GB
8 GB RAM

Son düzenleyen: Moderatör:
Kolay hocam YouTube'da çeşitli kanallardan bakarakta yapabilirsin. Sadece en düşük 8 GB alana sahip bir flash belleğin olsun yeter. Windows 10 Home kurabilirsiniz.

Daha dün 120 FPS aldığım CS:GO'dan şimdi 10FPS bile alamıyorum. Bilgisayarı da daha dün temizlettim(termal macunlar fan temizliği falan)
Bir anda FPS neden bu denli düştü neyi yanlış yaptım anlayamadım.

i5 7.nesil
GTX 1050 4 GB
8 GB RAM
ThrottleStop yükleyin. Ana Ekrandan BD PROCHOT tikini kaldırın. Sorun çözülecektir diye düşünüyorum. Bir deneyin bakalım.
Formatlık bir durum yok. Throttle olan bir işlemci var gibi görünüyor.

sıcaklık sorunu yok.Termali de teknik servis sürdü ben sürmedim.Bilgisayarı teslim aldığımda bilgisayar gayet iyiydi oyunları oynayabiliyordum.Bi gün sonra bilgisiyarı biaçtım bu halde
Taşmış olabilir mi macun? Muhtemel yani.

Bu sorun işlemcinin kendini bir sebepten yavaşlatmasından kaynaklanır ve genelde BD PROCHOT olur. Ancak sendeki sebep bu değilse direkt Thermal Throttling olabilir diye düşünüyorum.

Taşmış olabilir mi macun? Muhtemel yani.

Bu sorun işlemcinin kendini bir sebepten yavaşlatmasından kaynaklanır ve genelde BD PROCHOT olur. Ancak sendeki sebep bu değilse direkt Thermal Throttling olabilir diye düşünüyorum.
macunun taip taşmamış olduğuna nasıl bakabilirim?Laptop içini açıp bakmam mı lazım ben buolaylardan hiç anlamam bi tamşrciye götürmeden önce bi format atayım diyorum ne dersin?

macunun taip taşmamış olduğuna nasıl bakabilirim?Laptop içini açıp bakmam mı lazım ben buolaylardan hiç anlamam bi tamşrciye götürmeden önce bi format atayım diyorum ne dersin?
Formatla pek düzeleceğini zannetmiyorum ama için rahatlasın diye atabilirsin. Ve evet içini açman gerekir.

Geri
Yukarı