GTX 1050 Casper notebook yeşil piksel

GaMeMonsTer55

Femtopat
Daha fazla  
selam Arkadaşlar iki sene öncd aldığım Casper Nirvana NB C900 bilgisyarımla ilgili bir sorunum var hemen anlatayım. Bu sene ağustos ayında tamire gitti hdssi bzoulmuş dediler yeni hdd takıp ssd de eklediler yavş açılan pc hızlandı. Ama pc de şu an oyun oynarken nadir de olsa laptopun üst kısmında, oyun oynarken yeşil pikselli çizgiler çıkıyor oynadığım iki oyunda oluyor ve çok nadir. VALORANT ve Withcer 3. Donanım özelliklerini de bırakayım . YARDIM Ederseniz çok mutlu olurum şimdiden teşekkürler
GTX 1050 2 GB
8 GB RAM
I7 7700
1TB HDD
256 GB SSD
NOT: bigisyarın fanları titriyor ve çok ısınıyor pc
NOt 2: laptop paneli 60 hz

Selam arkadaşlar iki sene öncd aldığım Casper Nirvana NB C900 bilgisyarımla ilgili bir sorunum var hemen anlatayım. Bu sene ağustos ayında tamire gitti hdssi bzoulmuş dediler yeni HDD takıp SSD'de eklediler yavş açılan PC hızlandı. Ama PC'de şu an oyun oynarken nadir de olsa laptopun üst kısmında, oyun oynarken yeşil pikselli çizgiler çıkıyor oynadığım iki oyunda oluyor ve çok nadir. Valorant ve withcer 3. donanım özelliklerini de bırakayım. Yardım ederseniz çok mutlu olurum şimdiden teşekkürler.
GTX 1050 2 GB.
8 GB RAM.
i7 7700.
1TB HDD.
256 GB SSD.
Not: Bigisyarın fanları titriyor ve çok ısınıyor PC.
Not 2: Laptop paneli 60 Hz.

Intel sürücünüz güncel mi?

Bilmiyorum nereden bakılıyor.

Oyun oynarken gelenbir bilişimic abi ölü piksel dedi ama beyaz veya siyah değil yeşil.

Bu sorun bende de vardı,
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu adımları izleyerek kendi sürücünüzü yapabilirsiniz.

Bu sorun bende de vardı,
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu adımları izleyerek kendi sürücünüzü yapabilirsiniz.
Çok teşekkürler deneyeceğim laptopunuzu söylebilir misiniz markasını ve özelliklerini merak ettim de laptopunuzun

Yeni konular

Geri
Yukarı