GTX 1050 Ti Yeşil ekran ardından reset sorunu

Yer
The Fields of Ard Skellig
Daha fazla  
Öncelikle diğer konulara baktım ve neredeyse herkes DDU ile driverı kaldırmayı tavsiye ettiği için ben de yaklaşık 5 gün önce öyle yaptım ve olumlu sonuç da aldım. Fakat bugün yeniden yapmaya başladı ve büyük ihtimalle NVIDIA'nın yayınladığı 461.40 sürücüsü ile alakalı olduğunu düşünüyorum. Ekran kartım GTX 1050 Ti ve dönüştürücü ile kullanıyorum. Sorunun başka nedenleri var mı, onu da öğrenmek için konuyu açtım. Şimdiden teşekkürler.

• GTX 1050 Ti
  • Xeon E5420
  • 8 GB RAM
  • Kingston A400 240 GB
  • Aerocool VX Plus 500W
  • Win 10 Pro 64 Bit

Yeşil ekrandan kastının yeşil renkli BSoD ise; Insider sürümünü kullandığınız için Insider'daki bazı hataların driver ile çakışmasından kaynaklanıyor olabilir.

Hocam ekran birkaç saniyeliğine yemyeşil oluyor hiçbir şey gözükmüyor ve ardından kendi kendine reset atıyor. Windows tarafından herhangi bir uyarı vs gelmiyor. Bu durum BSOD değil sanırsam.

Hocam ekran birkaç saniyeliğine yemyeşil oluyor hiçbir şey gözükmüyor ve ardından kendi kendine reset atıyor. Windows tarafından herhangi bir uyarı vs gelmiyor. Bu durum BSOD değil sanırsam.
Anladım. "Yeşil Ekran" dediğiniz için Windows Insider sürümündeki "mavi" ekran hatası olup olmadığını merak ettim.
1612433924753.png

Ekran kartı driverını güncellemeden önceki haline getirin.

Yeni konular

Geri
Yukarı