Çözüldü GTX 1050 Forza Horizon 4 crash sonrası FPS düşüşü

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Capt. Price

Decapat
Steam üzerinden Forza Horizon 4 almıştım. Oyunu ilk açışımda ilginç bir şekilde GTX 1050 ile orta ayarlarda 50 FPS alabiliyordum ve ben de öyle oynadım. Sonra Alt Tab attım bir süre aşağıda kaldı ve crash yedi. Ben başta aldırmadım sonuçta her oyun crash yer ama açınca 50 FPS bir anda 3'e çakıldı. 2-3 FPS gidip geliyor ki ayarlar aynı, oyun da en son halinde. Bunu nasıl düzeltirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende de aynı ekran kartı var ve Steam üzerinden satın aldım ve oyun ne yaptıysam açılmadı :( Oyunu iade etmek zorunda kaldım. Eğer çok oynamak istiyorsanız Xbox Game Pass üzerinden tekrar deneyebilirsiniz. Bende sorun olmamıştı.

Bende de aynı ekran kartı var ve Steam üzerinden satın aldım ve oyun ne yaptıysam açılmadı :( Oyunu iade etmek zorunda kaldım. Eğer çok oynamak istiyorsanız Xbox Game Pass üzerinden tekrar deneyebilirsiniz. Bende sorun olmamıştı.
Kullanıcı ismini değişmeyi denemiş miydiniz? Kullanıcı isminde Türkçe karakter olunca açılmıyor gibi örnekler görmüştüm.

Geri
Yukarı