GTX 1050 RDR 2 performansı nasıldır?

emres01

Hectopat
Merhaba. GTX 1050 4 GB, i5-8300H, 8 GB RAM ve 1TB HDD notebooka sahibim. RDR2 oldukça pahalı bir oyun, 300 liraydı en son baktığımda. Bu sistemle oyunu hangi ayarlarda oynayabilirim? Nasıl performans alırım? Pahalı bir oyun olduğu için de satın alıp oynayamadan silmek istemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben youtube’a girip araştırmıştım GTX 1050’de performansı nasıl diye. Tek bir video gördüm, o da Rus bir kullanıcı tarafından yüklenmiş. Bu yüzden pek anlamadım. Zaten anlaşılmıyor fazla, kendim denemem lazım.
720P'de 50-60 FPS ile oynanabiliyormuş youtube'den gördüğüm kadarıyla, adamın videoda oldu sayarsak sabit 60 diye düşünüyorum.
Ben youtube’a girip araştırmıştım GTX 1050’de performansı nasıl diye. Tek bir video gördüm, o da Rus bir kullanıcı tarafından yüklenmiş. Bu yüzden pek anlamadım. Zaten anlaşılmıyor fazla, kendim denemem lazım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Eski bilgisayarım da bitirdim oyunun story modunu GTX-1050 ile. 40-50 FPS arası gidip gelir aşağı yukarı. Ben pek sorun yaşamadım, akıcıydı yani. Düşük-Orta görüntü kalitesinde oynarsın oyunu.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı