GTX 1050 sistem açılmıyor

curbic

Centipat
Daha fazla  
RAM
16 GB
Ekran kartı
GTX 1050 3 GB
İşlemci
i5 9. nesil
Ben ne kadar forum varsa aradım taradım bu sorunla ilgili bir çözüm bulmadım. Bilgisayarı açıyorum ekran simsiyah üstünde gri ince ince bir sürü çizgi çıkıyor. Birkaç kez yeniden baslatiyorum bazen 5 10 defa bazen 20 30 defa yeniden başlatmak gerekiyor. Açılması için bazen de ne kadar yeniden baslatirsam başlatayım açılmıyor. Eğer acilirsa da bir süre ekranda o çizgiler hayalet ekran gibi duruyor. Bir süre geçtikten sonra normale dönüyor ama yeniden başlatacak veya kapatacak olursam bilgisayarı gene açılmıyor.

Ben ne kadar forum varsa aradım taradım bu sorunla ilgili bir çözüm bulmadım. Bilgisayarı açıyorum ekran simsiyah üstünde gri ince ince bir sürü çizgi çıkıyor. Birkaç kez yeniden baslatiyorum bazen 5 10 defa bazen 20 30 defa yeniden başlatmak gerekiyor. Açılması için bazen de ne kadar yeniden baslatirsam başlatayım açılmıyor. Eğer acilirsa da bir süre ekranda o çizgiler hayalet ekran gibi duruyor. Bir süre geçtikten sonra normale dönüyor ama yeniden başlatacak veya kapatacak olursam bilgisayarı gene açılmıyor.

Hocam, bizim pek yapabileceğimiz bir şey yok. Tamire gitmesi gerek. Aklıma bir şey gelmiyor benim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Artı -2 Eksi
Evet televizyonda denediğimde görüntü normal bir şekilde geliyor, ben sorunun Flex kablodan olduğunu düşünüyorum ama emin değilim. Bu arada laptop kullanıyorum.

Soru işareti koymayı unuttuğum için uyarı aldım yine. Forumdan bu yüzden uzaktaydım uzun zamandır. Yazım kurallarına bu kadar sımsıkı uymaya çalışacağıma hayatıma devam etmeye karar vermiştim. Ben en iyisi gideyim, sabrım zorlanmadan.

Geri
Yukarı