GTX 1050 sistem ne kadar eder?

Ery008

Decapat
Daha fazla  
Herkese merhaba, elimde GTX 1050 sistem var fiyatı ne kadar olmalı ya da satmayıp yükseltiyim mi ya da satıp kasa mi alayım?

ASUS P5G41T-M LX anakart.
2x4 = 8 GB DDR3 RAM 1333 MHz.
E5450 3.30 GHz o.c işlemci.
GTX 1050 GDDR5 128 bit 2 GB DX 12.
120 GB SSD + 320 GB HDD.
300 watt Power Supply.
Evercoll CS 13 fan.
Casper Neo tarzı klâsik kasa.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sadece ekran kartı bir şeyler eder gibi onu 1.5 zorlasan 2'ye verirsin. Komple kasayı da 3.5 4K gibi düşünüyorum

Ekran kartı 2'ye gidebilir peki yükseltme mi yapmaliyim yoksa bunu 3.5 4 k bandında satıp üstüne ekleyip toplama mi almam lazim
RAM olarak yetmiyor işlemci yetmiyor SSS'e 4.2 desteği yok maalesef

Son düzenleme:
Sadece ekran kartını kullansan bile geriye komple bir kasa toparlaman gerekiyor sonuç olarak. Ekran kartı olmadan kasanın geriye kalan kısmını satmak çok zor olacaktır. En iyisi yeni sistem toplamak/almak şu an bence :) Elindeki cihazı da kendi çapında sunucu olarak kullanırsın belki.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sadece ekran kartını kullansan bile geriye komple bir kasa toparlaman gerekiyor sonuç olarak. Ekran kartı olmadan kasanın geriye kalan kısmını satmak çok zor olacaktır. En iyisi yeni sistem toplamak/almak şu an bence :) Elindeki cihazı da kendi çapında sunucu olarak kullanırsın belki.
Peki bana zaman ayırdığın için teşekkürler satıp üstüne ekliyip toplama yapmayı düşünüyorum

Eski sistemimde ekran kartım 1050ti'ydı. İşlemci de Ryzen 5 5600 kullanıyordum mevcuttaki ekran kartını kullanacaksan alacağın işlemcide önemli olmalıdır. Bu işlemciyi öneririm

Geri
Yukarı