GTX 1050 sistem Spider-Man Remastered kaldırır mı?

Vexina

Hectopat
Daha fazla  
RAM
8 GB
Ekran kartı
GTX 1050
İşlemci
i5 7400
Selam arkadaşlar, bildiğiniz üzere Spider-Man oyunları PC'ye çıkış yapacak. 2 sorum var. Sistemim bu oyunu tahmini olarak kaldırır mı ve oyun Steam'e gelir mi?

Hocam peki bu oyunlardan hangisini iade etmeliyim? Etmezsem almaya bütçem yetmiyor şu an 70TL var. Tales of arise, Code Vein, Horizon Zero Dawn. Oyun büyük ihtimalle 329₺ olur.
Code Vein klasik souls oyunu, çok bir olayı olduğunu sanmıyorum. Anime elementi var bir tek. Bence onu iade edin. HZD de çok aman aman bir oyun değil, siz bilirsiniz.
Hocam RX 570 kaldırır mı?
Çok rahat hocam.

Code vein klasik souls oyunu, çok bir olayı olduğunu sanmıyorum. Anime elementi var bir tek. Bence onu iade edin. Hzd de çok aman aman bir oyun değil, siz bilirsiniz.

Çok rahat hocam.

Hocam Horizon Zero Dawn iade ettim zaten sistemim zor kaldırıyormuş. Code vein iade etsemmi bilemedim. Anime ve souls like severim ama o tarz olarak tales of arise aldım. Code vein mi iade etmek mantıklı olur tales of arise mi? Code vein 69₺ tales of arise 199₺. Code vein iade edersem toplam 308₺ oluyor.

Hocam Horizon Zero Dawn iade ettim zaten sistemim zor kaldırıyormuş. Code vein iade etsemmi bilemedim. Anime ve souls like severim ama o tarz olarak tales of arise aldım. Code vein mi iade etmek mantıklı olur tales of arise mi? Code vein 69₺ tales of arise 199₺. Code vein iade edersem toplam 308₺ oluyor.
Valla hocam hangisini daha çok seviyorsanız onu tutun, fiyatını boşverin. Zaten Sony uygun fiyattan çıkarmazsa hepsini iade etseniz de zor denkleşir para. Siz hangisini oynamak istiyorsanız ona karar verin, gerisi önemsiz.

Hocam bence 300 TL'den fazla çıkacak. Son zamanlarda oyunlara da zam gelmeye başladı. Tahmini fiyatım 500-600 TL hatta aşadabilir :D

Geri
Yukarı