GTX 1050 sistemde CS:GO'da FPS düşüyor

İşletim sistemi
Windows 10

JAREKS.EMİR

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar öncelikle, benim CS:GO'da FPS'im 150-220 arası bir şey fakat ortalama 1 dakika içinde 2 kere saniyelik FPS düşmesi giriyor. Adama ateş ederken adam gördüğüm zaman falan çok sıkıntı oluyor. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Sistem:

• i3 6098P,
  • Zotac GTX 1050,
  • 8 GB 2133 MHz HyperX RAM,
  • Gigabyte H110M. Anakartı tam hatırlayamadım, böyle bir şeydi.
  • 120 GB Netac SSD ve 500 GB HDD. Oyunlar ve diğer programlar HDD'ye kurulu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar öncelikle, benim CS:GO'da FPS'im 150-220 arası bir şey fakat ortalama 1 dakika içinde 2 kere saniyelik FPS düşmesi giriyor. Adama ateş ederken adam gördüğüm zaman falan çok sıkıntı oluyor. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Sistem:

• i3 6098P,
  • Zotac GTX 1050,
Oyun içi kullanım miktarları ve ısı dereceleri nedir? Daha önceden bu sorunu yaşadınız mı, yoksa hep mi vardı?

Sistem:

• i3 6098P,
  • Zotac GTX 1050,

Güç seçeneklerinden işlemcinizin en düşük yüzdesini 90'a getirin.

Oyun içi kullanım miktarları ve ısı dereceleri nedir? Daha önceden bu sorunu yaşadınız mı, yoksa hep mi vardı?
ısı dereceleri normal 60 70 falan yani galiba normal. Bilgisayarı ağustosda toplattım 2 aydır böyle sorun.
Arkada herhangi bir program açık mı? Özellikle Discord çok fazla işlemci yiyor ben arkada Discord açıkken Valorant oynayamıyorum çok fazla drop yiyorum.
yani discord faceit açık oluyor fakat ben 70 fps aldığım eski laptopumda bile drop yemiyordum bu uygulamalar açıkken
Tam olarak nasıl yapabilirim biraz açıklarmıısnız.
Teşekkürler dediğiniz şeyi araştırdın baktım yaptım oldu drop giriyor şu anda tekrar teşekkürler

Son düzenleme:

Geri
Yukarı