GTX 1050 Stabil Overclock Yapma

huseyinguzeltr

Hectopat
Daha fazla  
MSI GTX1050 Gaming X 2G modeline hız aşırtma yaptım. Soğutma sorunum yok ama kartın stabilitesi bozuldu. Değerleri çok fazla, geri almadan nasıl halledebilirim ?

EkranAl%C4%B1nt%C4%B1s%C4%B1.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Yaptığın overclock neredeyse hiçbir işe yaramaz. Ek güç bağlantısı olmadığı için ne kadar overclock yapsan da işe yaramaz. Sen default ayarlara dön bence.

Ben yok diye biliyordum kusura bakmayın. Stabiliteden kastınız minimum ve maksimum fps değerleri mi?
Hayır. FurMark ile Stress Test başlattığımda OC 'li hali ile FurMark yanıt vermiyor hatası alıyorum. Aslında tüm stress test programlarında böyle oluyor.
Önemli değil. Normalde yok zaten. Gaming X gibi hız aşırtma için üretilen modellerde var.

Hayır. FurMark ile Stress Test başlattığımda OC 'li hali ile FurMark yanıt vermiyor hatası alıyorum. Aslında tüm stress test programlarında böyle oluyor.
Önemli değil. Normalde yok zaten. Gaming X gibi hız aşırtma için üretilen modellerde var.
Bence oyunda aldığınız performansa bakın. Gerisi önemsiz bence :)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı