GTX 1050 Ti alınır mı?

SansarDuraqiq

Hectopat
Hocam 1060 6 GB biraz daha iyi olur. İkinci el piyasasında aralarında çok fark yok ve daha performanslı.

Hocam 1060 6 GB biraz daha iyi olur. İkinci el piyasasında aralarında çok fark yok ve daha performanslı.
Hocam 2. el kullanmayı sevmiyorum bir şey alırsam 0 almayı seviyorum. 2. el alırken benden önceki adam kim bilir ne yaptı diye düşünüyorum.

Görmez, 1 için belki ama 2 için hayır. LoL ve Valorant için görür.
Önerebileceğin bir şey var mı hocam? 2 bin fiyatlardında.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam 2. el kullanmayı sevmiyorum bir şey alırsam 0 almayı seviyorum. 2. el alırken benden önceki adam kim bilir ne yaptı diye düşünüyorum.
Eski nesiller çoğunlukla birinci el olarak üretilmiyor, olması gerekenden daha pahalıya geliyor. Yeni nesil RX 7000 veya RTX 4000 alınmadıkça birinci ele gerek yok fikrime göre.

Hocam 2. el kullanmayı sevmiyorum bir şey alırsam 0 almayı seviyorum 2. el alırken benden önceki adam kim bilir ne yaptı diye düşünüyorum.

Haklısın hocam da sıfır 1050 almak aşırı mantıksız. Çünkü çok pahalı ve attığınız linki incelediğimde bir tık salatalık çıkar diye düşünüyorum. O paraya sıfır 1050 yok biraz dolandırıcı gibi.

Hocam sahibinden 2. el bilgisayar almak mantıklı mı masaüstü?

Hocam kullanılma durumuna bağlı, az kullanmış olanlar alınabilir ama alırken bilgisayarın en ufak detayına kadar öğrenmeniz lazım. Yoksa ileride sorun yaşayabilirsiniz.

Hocam sahibinden 2. el bilgisayar almak mantıklı mı masaüstü?
Bileşenlerin tümünün yazıldığından emin olun, iyi fiyatlandırıldığından emin olun, kasayı açınca tüm bileşenlerin testini yapın, eksiksiz olmadığına dikkat edin. Güvenebilirseniz alabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı