GTX 1050 Ti Cerberus boşta 48 derece sıcaklık normal mi?

Quikied

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Hollow Knight'ta 69 derece oldu bu işlerden gerçekten anlamıyorum ve biraz korktum, boşta 48 derece falan diğer oyunlarda da bu kadar ısınmıyor diye hatırlıyorum sizce normal mi?

Edit: Ortlaması 71-72 gibi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şunu da ekleyim arkadaşlar hiç bir sıkıntı çekmiyorum bana sıkıntı açmıyor donma kasma falan yok gayet iyi normal demeniz de beni mutlu etti teşekkür ederim gerçekten korkuyorum böyle şeylerden, çok sıcak burası. Başka normal demek isteyen varsa diyebilir :D Oh içim rahatladı be.

Şunu da ekleyim arkadaşlar hiçbir sıkıntı çekmiyorum bana sıkıntı açmıyor donma kasma falan yok gayet iyi normal demeniz de beni mutlu etti teşekkür ederim gerçekten korkuyorum böyle şeylerden, çok sıcak burası. Başka normal demek isteyen varsa diyebilir :D oh içim rahatladı be.

Bende de ilk masaüstü sistem aldığımda çok gelmişti. Ancak daha sonra bunların normal olduğunu öğrendim. Yani ekran kartları için böyle sıcaklıklar normal.

Şunu da ekleyim arkadaşlar hiçbir sıkıntı çekmiyorum bana sıkıntı açmıyor donma kasma falan yok gayet iyi normal demeniz de beni mutlu etti teşekkür ederim gerçekten korkuyorum böyle şeylerden, çok sıcak burası. Başka normal demek isteyen varsa diyebilir :D oh içim rahatladı be.

Çok normal hatta iyi bile bu sıcakta. Açmadan ısınan cihazlar var.

Yeni konular

Geri
Yukarı