GTX 1050 Ti GTA V kaldırmıyor

Faith Aydın

Hectopat
Daha fazla  
Dell G3 15 dizüstü bilgisayarını kullanıyorum. Özellikleri;

i7-8750H.
2, 20 GHz.
16 GB RAM.
GTX 1050 Ti 4 GB.
1TB hard disk.
256 GB SSD.

Oyun normal ayarlarda ve en düşük ayarlarda bile 20 FPS'e kadar düşüyor çoğu videolarda görüyorum. Bu sorunu nasıl çözebilirim?
Aynı şekilde CS:GO'da bile en düşük ayarlarda 60 FPS altına çok düşüyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Driver'lar güncel mi?
Virüs var mı temiz kurulum yapıp tekrar dene.
Dirver lar güncel

Arkadaşım 1050 Ti ve i5 7400 ile Ultra'da 40 60 arası geziniyor biraz garip sıcaklık değerleri nasıl?
Sıcaklık değerlerini Msi Afterburner ile oyun içinde paylaş.

18fps.png

Görev yöneticisinde PC boştayken RAM ve CPU kullanım miktarların nasıl?
CPU %10
Bellek %37

Kimse söylememiş ben söyleyeyim, dizüstü bilgisayarların çoğunda 2 ekran kartı bulunur. Oyunun Nvidia ekran kartı ile başladığından emin ol.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu işlem işine yaramazsa DDU ile Ekran kartı sürücünüzü bilgisayar güvenli modda iken kaldırın ve daha sonra GeForce Experience üzerinden veya internetten indirmiş olduğunuz en son sürümün tekrar kurulumunu gerçekleştirin.

Son düzenleme:
Bu işlem işine yaramazsa DDU ile Ekran kartı sürücünüzü bilgisayar güvenli modda iken kaldırın ve daha sonra GeForce Experience üzerinden veya internetten indirmiş olduğunuz en son sürümün tekrar kurulumunu gerçekleştirin.

DDU yaptım sürücüleri kaldırdığımda 70 fps e kadar çıktı sürücüleri yükleyince yine 20fps e kadar düştü

Geri
Yukarı