GTX 1050 Ti ile 1080p'de ince ayarlarla güzel grafiklerle 45FPS üstü alınır mı?

İşletim sistemi
Windows 10
RAM
corsair Vengeance 8+8 3000mhz ram
Ekran kartı
galax gtx 1050ti 4gb
Anakart
gigabyte a320mh
İşlemci
ryzen 5 1600af
Bu sistemde 1080p de ince ayarlarla güzel grafiklerle 45FPS üstü alabilir miyim? Grafikler çamur gibi gözükmesin, güzel grafikle iyi bir FPS alsam yeter.

@kino hocam 1050 Ti sistem RDR2 kaldırır mı? Diye konu açtığımda doğru seçeneklerle 50FPS civarı alınabilir demiştiniz. Yardımcı olur musunuz?

@Gordrhain hocam Sizin'de RDR2 ince ayar rehberini denedim ama 35FPS'yi geçmedi. Başka ayarlamalarla olur mu? Yardımcı olur musunuz?

Ekran kartı düşük voltaj ve düşük ısıda çalışıyor. Çok sağlam overclock edilebilir. ASUS'un modellerinde otomatik OC var. ASUS OC 1050 Ti yazarsanız ne kadar yüksek değerlerde çalıştığını görürsünüz.
Grafik ayarlarını da düzgün yapınca her şey hallolur.

Bu sistemde 1080p de ince ayarlarla güzel grafiklerle 45FPS üstü alabilir miyim? Grafikler çamur gibi gözükmesin, güzel grafikle iyi bir FPS alsam yeter.

@kino hocam 1050 Ti sistem RDR2 kaldırır mı? Diye konu açtığımda doğru seçeneklerle 50FPS civarı alınabilir demiştiniz. Yardımcı olur musunuz?

@Gordrhain hocam Sizin'de RDR2 ince ayar rehberini denedim ama 35FPS'yi geçmedi. Başka ayarlamalarla olur mu? Yardımcı olur musunuz?
Oyundan oyuna değişir.Ama dediğiniz gibi ince ayarla çoğu oyunu 45 fps üstü açacak bir sistem.

Oyunun grafik ayarlarında biraz oynama yaparsanız 1080p de olsa akıcı şekilde oyununuzu oynayabilirsiniz. Ben GTX 1050 Ti OC modeli ile şu ana kadar her oyunu oynayabildim akıcı şekilde. Grafiği iyi oyunlarda 1080p de 40 FPS altına düşmedim ama 50 yi de görmedim. Grafik tercihlerinize göre değişkenlik gösterecek bir faktör bu.

Geri
Yukarı