GTX 1050 Ti mi GTX 1050 mi?

Akay36

Hectopat
Daha fazla  
MSI GEFORCE GTX 1050 Ti GAMING X:
  • 4GB OC
  • GDDR5 128Bit
  • NVidia DX12
Fiyat: 1.125TL

MSI GEFORCE 1050 GAMING:
  • 2GB
  • GDDR5 128Bit
  • Nvidia DX12
Fiyat: 860TL

Vatan Bilgisayar'dan MSI ekran kartı alacağım kararsız kaldım. Aralarında çok fazla fark var mıdır? Fiyatlara bakıp cevap verirseniz sevinirim. Kararsız kaldığım için sizlere danıştım umarım yardımcı olursunuz.

Son düzenleyen: Moderatör:
GTX 1050 Ti fiziksel olarak 2 GB VRAM daha var ve bu önemli bir avantaj. Her ikisi de -özellikle Ti modeli- fiyatını hak etmese de almışken Ti modelini alın. Geleceği daha açıktır. Ancak Vatan Bilgisayar'dan ve tek bir markadan ürün almanızı önermem.

GTX 1050 3 GB diyorum. GTX 1050 ile GTX 1050 Ti arasında. GTX 1050 Ti'ye yakın. Çıkış tarihi belli değil. Aceleniz varsa GTX 1050 Ti alın.

NVIDIA GeForce GTX 1050 3 GB tanıtıldı

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Hepinize teşekkür ederim. GTX 1050 Ti alacağım fakat 1050 Ti için MSI dışında bir marka önerir misiniz? Aralarında çok fark yok diye biliyorum. Zaten en ucuzu MSI. Cevaplarınızı bekliyorum.

OC yapmayacağım sadece oyun oynamak video izlemek için istiyorum. O yüzden OC benim için önemli değil olmasa da olur. Onun dışında ek bir fazla özelliği falan var mı diğerlerinin? Fiyatları da farklı, Gigabyte da öyle mesela.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı