GTX 1050 Ti Mount and Blade II Bannerlord kaldırır mı?

LawLost

Decapat
Daha fazla  
Steam'den Mount and Blade II Bannerlord satın almayı düşünüyorum ama sistemim kaldırır mı diye düşünüyorum YouTube'dan bakınca aynı sistem bazı bilgisayarlarda Very Low 1080p de 30 FPS iken bazıları 90 FPS ben medium ve 1080p ayarlarda oynamayı düşünüyorum başlıkta sistem özellikleri yazıyor zaten, yardımcı olursanız sevinirim. GTX 1050 Ti, 16 GB RAM, Intel i5 8300h PC.

1050ti 4GB ekran kartının açamayacağı oyun yoktur. Oyununa göre yüksek veya düşük ayarlarda hepsini kaldırır. Kendi sistemimde var 4gb OC version ve daha açamadığı oyun olmadı. Sadece bazı oyunlarda düşük ayarlarda düşük fps veriyor. :)

1050 Ti 4 GB ekran kartının açamayacağı oyun yoktur. Oyununa göre yüksek veya düşük ayarlarda hepsini kaldırır. Kendi sistemimde var 4 GB OC version ve daha açamadığı oyun olmadı. Sadece bazı oyunlarda düşük ayarlarda düşük FPS veriyor. :)

Ben şuana kadar en düşük FPS aldığım oyun Cyberpunk 2077 30 40 alıyordum 1080p Low'da.

Rahat oynarsın, YouTube'daki videolar dediğin gibi kimisi 30 kimisi 90, benim arkadaşımda GT 1030 vardı o bile Low da rahat oynuyordu sen meduim, High karışık oynayabilirsin diye düşünüyorum, istersen satın almadan önce torrenten bedava indir FPS değerlerine bak derim.

1050ti 4GB ekran kartının açamayacağı oyun yoktur. Oyununa göre yüksek veya düşük ayarlarda hepsini kaldırır. Kendi sistemimde var 4gb OC version ve daha açamadığı oyun olmadı. Sadece bazı oyunlarda düşük ayarlarda düşük fps veriyor. :)
Benim ekran kartı da aynı şekil 4gb 1050 ti fakat youtube da ki test videolarından kafamda biraz soru işareti kaldı 60 fps alamam diye ama satın alacağım gibi duruyor, teşekkürler.

Rahat oynarsın, YouTube'daki videolar dediğin gibi kimisi 30 kimisi 90, benim arkadaşımda GT 1030 vardı o bile Low da rahat oynuyordu sen meduim, High karışık oynayabilirsin diye düşünüyorum, istersen satın almadan önce torrenten bedava indir FPS değerlerine bak derim.
Teşekkürler öneriniz için ama torrente bulaşıp pcyi mining yuvası yapmayı istemiyorum, bir ara bulaşmıştım :D
Alırsın çok rahat.
Yorumlarınız için çok teşekkürler, satın aldım zaten umduğum gibi olmazsa iade ederim en kötü :D

Geri
Yukarı