GTX 1050 Ti PUBG Performansı

alivelikelikali

Hectopat
Daha fazla  
PUBG foruma son update ile FPS drop yaşadığımı yazdım, bana sorun oyunda değil bilgisayarında çünkü 1050Ti minimum sistem gereksinimlerini karşılamıyor dedi bir üye. Oyunu değil 1050Ti, 1050 ile ile oynayan pek çok arkadaşım da var o yüzden ilginç geldi biraz. Söyleyen adam ciddiyetsiz biri miydi yoksa cidden karşılamıyor mu 1050Ti?
Gereksinimlerinde GTX 960 2GB yazıyor; 4GB'lık 1050Ti, 2GB'lık 960'tan daha düşük bir kart mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır 8GB doğru dedim. 8GB RAM ile PUBG oynanmaz diye bir kural yok. Sistemden sisteme RAM kullanımı değiştiği için PUBG üzerinde RAMden kaynaklı fps düşüşleri olabiliyor. Ancak genel olarak gpu kullanımına bağlı fps düşüşleri RAM düşüklüğüne bağlanıyor.
Tamamdır. Bende öyle düşünüyorum. Yani RAM'den kaynaklı olmadığını.

Kim söylediyse, güzelce sallamış. Konuma bakabilirsin, PUBG testi yapmıştım. Düşük performans alıyorsan sistemini belirt öncelikle.

[Alındı] Asus Cerberus GTX 1050 Ti 4 GB ve Oyun Testleri

Dell Inspiron 7567 kullanıyorum. 16GB RAM, i7-7700HQ ve 1050Ti. Oyunda view distance ve anti alising high, diğer tüm ayarlar very low. Ama oyun içinde 70-80 FPS'lerden 15-20 seviyesine düşüyor bir anda. Kulaklıkta da cızırdamalar oluyor bu sırada. 2-3 dakikada bir oluyor bu.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı