GTX 1050 Ti ve i5 7300HQ PUBG Performansı

Normal şartlarda low-medium karışık preset ayarlarda 1080p'de rahatlıkla 55-60 FPS+ alabiliyor olmanız lazım, high ayarlardaysanız eğer durum normal gibi. Gerçek kullanıcı deneyimi açısından, benzer sisteme sahip olan @Ribozom bu oyunu oynamışsa, sizi bu noktada belki aydınlatabilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Normal şartlarda low-medium karışık preset ayarlarda 1080p'de rahatlıkla 55-60 FPS+ alabiliyor olmanız lazım, high ayarlardaysanız eğer durum normal gibi. Gerçek kullanıcı deneyimi açısından, benzer sisteme sahip olan @Ribozom bu oyunu oynamışsa, sizi bu noktada belki aydınlatabilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Maalesef oynamadım o oyunu.

Normal malesef. RAM'i 16 ya çıkarman lazım. Aynı özelliklere sahip laptop bende de vardı RAM'i 16 ya çıkarıp. Bir güzel içini tozlarını, termal macununu filan yenileyip, Throttlestop programıyla işlemciyi undervolt edip, ekran kartını da MSI Afterburner programıyla undervolt edip, ekran kartını en fazla uzun kullanım sonrası 65 dereceye ulaştırıp, işlemciyi de en fazla 74 dereceye ulaştırıp, bilgisayarımı aldıktan 2 sene sonrasın da bilgisayarlarla ilgili bilgilerim arttıkça nihayet tam performansta kullanmaya başladım. PUBG'de FPS değerlerim textures, anti aliasing, orta ayarlarda ve keskinleştirme açık şu şekildedir; Erangel en az 70 FPS en fazla 105, Miramar en az 67 FPS en fazla 90 civarı, Sanhok en az 72 FPS en fazla 110, Vikendi'yi daha test etmedim. Edince yazarım. Üstelik benim ekran kartım GTX 1050 Ti olmasına rağmen 2 GB. i5-7300HQ kötü bir işlemcidir diyenlere gelsin. Üstelik oyunda işlemci kullanımı 70 lerde geziyor. FPS Droplarda yok denecek kadar az 1 kere filan FPS Drop yiyorum.

Geri
Yukarı