GTX 1050 Ti R3 2200G sistem Bannerlord için yeterli mi?

Hocam ben RX 560 4 GB, R3 1200, 8 GB 2666MHz RAM ile yüksek ayarlarda takılmadan oynuyorum. Sen bu sistem ile çok rahat akıcı oynarsın yüksek grafiklerde. Ama muharebe büyüklüğünü fullersen kasabilir. Tavsiyem muharabe büyüklüğünü fulleyip medium ayarlarda oyna. Bir de umarım oyunu orijinal oynıcaksındır çünkü güncellemeler ile optimizasyon sorunu çözüldü korsan indirceksen eski versiyonlardan biri inebilir yani sıkıntı yaşayabilirsin.
Muharebe büyüklüğünü 200-250 arası yapmak gerekiyormuş sistemi rahatlatıyormuş ve evet oyunu orjinal olarak alacağım benim için bir oyun 150 TL'yi geçmediği sürece sıkıntı yok :)
Hocam ben RX 560 4 GB, R3 1200, 8 GB 2666MHz RAM ile yüksek ayarlarda takılmadan oynuyorum. Sen bu sistem ile çok rahat akıcı oynarsın yüksek grafiklerde. Ama muharebe büyüklüğünü fullersen kasabilir. Tavsiyem muharabe büyüklüğünü fulleyip medium ayarlarda oyna. Bir de umarım oyunu orijinal oynıcaksındır çünkü güncellemeler ile optimizasyon sorunu çözüldü korsan indirceksen eski versiyonlardan biri inebilir yani sıkıntı yaşayabilirsin.
Güncellemelere güvenerek birazda almak istiyorum yoksa ilk çıktığı zamanlar imkansız gibi bir şeydi

Muharebe büyüklüğünü 200-250 arası yapmak gerekiyormuş sistemi rahatlatıyormuş ve evet oyunu orijinal olarak alacağım benim için bir oyun 150 TL'yi geçmediği sürece sıkıntı yok :)

Güncellemelere güvenerek birazda almak istiyorum yoksa ilk çıktığı zamanlar imkansız gibi bir şeydi.

Merhaba bende sadece RAM 2x8 ve 3000MHz olacak şekilde aynı sisteme sahibim oyunu denedikten sonra deneyimlerinizi yazabilir misiniz bende alacağım büyük ihtimalle ama nasıl bir performans vereceği beni de düşündürüyor.

Muharebe büyüklüğünü 200-250 arası yapmak gerekiyormuş sistemi rahatlatıyormuş ve evet oyunu orijinal olarak alacağım benim için bir oyun 150 TL'yi geçmediği sürece sıkıntı yok :)

Güncellemelere güvenerek birazda almak istiyorum yoksa ilk çıktığı zamanlar imkansız gibi bir şeydi

Hocam bende 2 adet PC var biri RTX 2080 Ti Ryzen 7 serisinden anıyacagin 50tane Bannerlord için bile yeterli diğeri de RX 560'lı sistem oyun ilk çıktığı zaman kuşatma sırasında 3080'li sistemimde bile oynanmaz durumda idi oyun ama güncellemeler ile oyun çok iyi durumda şu anda. Sistemin kaldırmaz diye çekiniyorsan, boşuna. Hayli hayli yeter sistemin.

mER
Merhaba bende sadece RAM 2x8 ve 3000MHz olacak şekilde aynı sisteme sahibim oyunu denedikten sonra deneyimlerinizi yazabilir misiniz bende alacağım büyük ihtimalle ama nasıl bir performans vereceği beni de düşündürüyor.
Merhabalar oyunu alıp oynadım orta/yüksek ayarlarda 45-60 arası gidip geliyor büyük bir savaşa girmedim ama grafikler yeterli diyebilirim 1 tane daha ram olsa daha iyi olabilir alıp oynayabilirsiniz eğer alırsanız sizde bana söylerseniz sevinirim :)

Arkadaşlar merhabalar aşağıya yazdığım sistem Bannerlord'da bana gerekli ayarları yaptığımda sıkıntı çıkartır mı droplar kasmalar vs. olur mu bu sistemin benzerine sahip olan kişiler varsa oyunuda oynayan yardımcı olursanız sevinirim. (YouTube videoları biliyorum buradan oynayanlar varsa diye onlardan cevap almak daha iyi olur benim için)

+ GTX 1050 Ti.
+ Ryzen 3 2200G.
+ 8 GB 3200 MHz RAM.
+128 GB SSD.
Hocam oyun biraz kumar. Ben 1050m ile oynuyorum. Arkadaşım 1650 ile benden daha kötü performans alıyor.

Geri
Yukarı