GTX 1050 Ti sistem çok yavaşladı

Hunters61

Hectopat
Yer
Guadalajara
Daha fazla  
Windows 10'a gelen son güncelleme sonrası PC çok kötü yavaşladı gittim virüs taraması yaptım bir şey çıkmadı aşağıda sistem bilgilerimi vereceğim, eğer virüs varsa format atmadan nasıl kurtulurum 5-6 ay oldu şimdi atmak da istemiyorum 100-150 GB'lık oyunlar var boşa gitmesinler şimdi. Dediğim gibi nasıl düzelteceğim? Google'a girdiğimde 10 saniye bekliyorum + Google'da bir F5 attığımda 5 saniye bekliyorum.

8 GB RAM.
AMD Ryzen 3
MSI GTX 1050 Ti.
240 GB SSD.
1 TB HDD.

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 10'a gelen son güncelleme sonrası PC çok kötü yavaşladı gittim virüs taraması yaptım bir şey çıkmadı aşağıda sistem bilgilerimi vereceğim, eğer virüs varsa format atmadan nasıl kurtulurum 5-6 ay oldu şimdi atmak da istemiyorum 100-150 GB'lık oyunlar var boşa gitmesinler şimdi. Dediğim gibi nasıl düzelteceğim? Google'a girdiğimde 10 saniye bekliyorum + Google'da bir F5 attığımda 5 saniye bekliyorum.

8 GB RAM.
AMD Ryzen 3
MSI GTX 1050 Ti.
240 GB SSD.
1 TB HDD.

SSD ve HDD nizin sağlığına bakar mısınız?

8 GB RAM.
AMD Ryzen 3
MSI GTX 1050 Ti.
240 GB SSD.
1 TB HDD.

SSD markası ne Windows nereye kurulu sağlığı kaç.

Bu programla diskin hız değerlerini paylaşın.

Bu programla diskin sağlık değerini paylaşın.

Normalse eğer MemTest86 testi yapın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

SSD ve HDD'nin markası ve modeli nedir? Uzun süredir bakım yapmadıysanız yapın çünkü bu da donmalara sebep olabiliyor. Arkada oyun açık iken kasıyorsa büyük ihtimalle 8GB olduğu için RAM kaynaklıdır.

SSD ve HDD'nin markası ve modeli nedir? Uzun süredir bakım yapmadıysanız yapın çünkü bu da donmalara sebep olabiliyor. Arkada oyun açık iken kasıyorsa büyük ihtimalle 8 GB olduğu için RAM kaynaklıdır.

Nasıl bir bakım yapayım? Kasanın içini vs temizliyorum ama parçalarını çıkartıp hiç temizlemedim.

Nasıl bir bakım yapayım? Kasanın içini vs temizliyorum ama parçalarını çıkartıp hiç temizlemedim.
Toz temizliği ve termal macun değişimi. Ben yapamam diyorsanız güvenilir bir bilgisayarcıya verebilirsiniz.

Dosya Ekleri

• 1624286559677.png
    1624286559677.png
    98,1 KB · Görüntüleme: 20
  • 1624286577055.png
    1624286577055.png
    29 KB · Görüntüleme: 37

Yeni konular

Geri
Yukarı