GTX 1050 Ti sistem Cyberpunk 2077 için yetiyor mu?

@loneytunes

Bu konuya son mesajımı yazıyorum. GTX1050 Ti ile Cyberpunk'ı 1080P medium ayarda 40 FPS alarak oynamanız imkansız. Düşük ayarda bile 40FPS alamıyorsunuz 1080P'de o kart ile.

Yani "40FPS alırım" diye düşünceniz olmasın.
Düşünmüyorum sorun değil siz nasıl isterseniz, benim tek amacım 25 30 FPS bile olsa yeter low da oynarım sorun yok, onu da yüklendiği zaman görebileceğim.

Saçma sapan konuşma. RX570 dediğin kart ile GTX1050 Ti arasında neredeyse 20 FPS fark var. Boşu boşuna ümit veriyorsun adama.

Özür dilerim abi saçma sapan konuştuğum için😃
Bir bildiğimiz var da konuşuyoruz YouTube test sonuçlarına bakarak değil kardeşim adam low da işlemciye aynı yükü vereceği için istediği sonuca ulaşıcaktır🙃

Bir bildiğimiz var da konuşuyoruz.
Duvara mı konuşuyorum ben? Söylediklerimi son kez tekrar edeceğim.

RX570 ile oynuyorsun oyunu işte. GTX1050Ti, 1080P için yetersiz geliyor Cyberpunk'a. Daha kaç sefer söylemem gerekiyor anlaman için?
Düşünmüyorum.
Konuda benzer sistemlerde oynayanların yorumları var. Bi' izlenim verecektir sana performans konusunda.

Duvara mı konuşuyorum ben? Söylediklerimi son kez tekrar edeceğim.

RX570 ile oynuyorsun oyunu işte. GTX1050Ti, 1080P için yetersiz geliyor Cyberpunk'a. Daha kaç sefer söylemem gerekiyor anlaman için?

Konuda benzer sistemlerde oynayanların yorumları var. Bi' izlenim verecektir sana performans konusunda.
Lütfen kavga etmeyin özür dilerim konuyu açtığım için, sağlık olsun canım sağ olsun oynayamazsam da. Bakıyorum konuya teşekkürler.

Lütfen kavga etmeyin.
Kavga etmiyoruz. Arkadaş sadece söylediğim şeyi ısrarla anlamıyor. Neyse, konu sahibiyle muhattap olacağım.

Rica ederim. Söylediğim gibi 1050Ti şu an için yetersiz geliyor Cyberpunk'a. Tabii oyunun optimizasyon konusunda da sıkıntıları var şimdilik. İlerleyen zamanlarda gelecek olan güncellemeler ile stabil hale gelecektir oyun.

Kavga etmiyoruz. Arkadaş sadece söylediğim şeyi ısrarla anlamıyor. Neyse, konu sahibiyle muhattap olacağım.

Rica ederim. Söylediğim gibi 1050Ti şu an için yetersiz geliyor Cyberpunk'a. Tabii oyunun optimizasyon konusunda da sıkıntıları var şimdilik. İlerleyen zamanlarda gelecek olan güncellemeler ile stabil hale gelecektir oyun.
Umarım, yarın yada en kısa zamanda yüklendiği zaman en geç bence akşama yüklenir, sonucu yazarım buraya :).

Ryzen 1600 AF.
GTX 1650 Super.
2x8 8 GB 3000 MHz.
Samsung 860 Evo ile düşük orta ayar fark etmeksizin maksimum 20 FPS alıyorum. YouTube'daki videolara pek güvenmiyorum sizce normal mi?

Ryzen 1600 AF.
GTX 1650 Super.
2x8 8 GB 3000 MHz.
Samsung 860 Evo ile düşük orta ayar fark etmeksizin maksimum 20 FPS alıyorum. YouTube'daki videolara pek güvenmiyorum sizce normal mi?

Ben bayağı bir inceledim sizin için en azından kendi sistemim ile kıyaslama yapmak için çok fazla araştırmalar yaptım, bence normal değil. Kimse yazmadığı için ben yardımcı olmak istedim ama, benim de böyle aman aman bilgim yok. Ama söylediğim gibi bence hocam normal değil, RAM aslında 12 GB falan yapsanız ya da işlemciyi yükseltebilme şansınız varsa. Yardımcı olabileceğim herhangi başka bir şey olursa yazmaktan lütfen çekinmeyin özel mesaj fonksiyonu varsa yazabilirsiniz de, elimden gelebilecek ne olursa yardımcı olmak isterim.

Ben bayağı bir inceledim sizin için en azından kendi sistemim ile kıyaslama yapmak için çok fazla araştırmalar yaptım, bence normal değil. Kimse yazmadığı için ben yardımcı olmak istedim ama, benim de böyle aman aman bilgim yok. Ama söylediğim gibi bence hocam normal değil, RAM aslında 12 GB falan yapsanız ya da işlemciyi yükseltebilme şansınız varsa. Yardımcı olabileceğim herhangi başka bir şey olursa yazmaktan lütfen çekinmeyin özel mesaj fonksiyonu varsa yazabilirsiniz de, elimden gelebilecek ne olursa yardımcı olmak isterim.

1050 i3 7100 ile 720P ve en düşükte 20 30 40 arası alıyorum oynanacak seviyede.

Yeni konular

Geri
Yukarı