GTX 1050 Ti sistem Valorant, LoL gibi oyunları oynamak için yeterli mi?

mehmettttt4334

Centipat
Daha fazla  
Birkaç yıl önce almıştık ama sizce yenisini mi almalıyım yoksa bu idare eder mi bilmiyorum? Eğer yenisini almalıysam ne önerirsiniz? Valorant, LoL, Call of Duty, Baldur's Gate vs oyunlar oynuyorum bu oyunlara yonelik bir şeyler lazım.

Birkaç yıl önce almıştık ama sizce yenisini mi almalıyım yoksa bu idare eder mi bilmiyorum? Eğer yenisini almalıysam ne önerirsiniz? Valorant, LoL, Call of Duty, Baldur's Gate vs oyunlar oynuyorum bu oyunlara yonelik bir şeyler lazım.
GTX 1050 ti ile Uncherted 4 oynayan arkadaşım vardı.

LoL Valorant gibi oyunların içinden geçer. Call Of Duty demişsin hangi call of duty onu da söylersen güzel olur. Baldurs Gate'de oynatır o ekran kartı. İşlemcinide söylermisin?

Kral ben GT 525m ile PUBG battlegrounds açmış insanın her türlü kaldiri.

Dostum işlemcin nedir. Cunki daha çok işlemci isteyen oyunlar dediklerin.
1706172345562.png

Baldur's Gate falan oynuyorsan yetmez çünkü bende de benzer sistem vardı seneye GTA 6 çıkınca onu da oynamak istersin diye düşünüyorum yenisini topla bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı