GTX 1050 Ti sistemde Forest kasıyor

Sistem:
Ryzen 3 3200G.
GTX 1050 Ti.
16 GB RAM 8+8 3000MHz.
Gigabyte A320MH.
1TB HDD.
120GB SSD.
500W PSU( Aerocool)
900p monitör.
Ayarlar düşükte olmasına rağmen kasıyor drop giriyor arkadaşlarımla rahatça oynayamadım. Sistem gereksinimleri çok değil galiba ama neden bende kasıyor?

Son düzenleyen: Moderatör:

Dosya Ekleri

• resim_2021-11-14_183412.png
    resim_2021-11-14_183412.png
    1,1 MB · Görüntüleme: 28
Son düzenleme:
Oyunu yüksek ayarda çok oyunculuda bir daha denedim ve kasma vs yoktu. Arkadaşlarla Discord'tan konuşuyoruz acaba onun yüzünden olabilir mi?
Bir de kasma drop çakmak açınca ve akşamları oluyor.
Oyun içi değerleri atama şansın var mı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
FPS 75-80 FPS'ye kadar çıkıyor akşam FPS düşüyor.

Son düzenleme:
Oyunu yüksek ayarda çok oyunculuda bir daha denedim ve kasma vs yoktu. Arkadaşlarla Discord'tan konuşuyoruz acaba onun yüzünden olabilir mi?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
FPS 75-80 FPS'ye kadar çıkıyor akşam FPS düşüyor.
Sistemde sorun yok, değerler gayet normal. Oyun optimizasyon özürlüsü. Ayarları biraz kurcala. @Vardilex arkadaş da demiş dene bakalım.

Bir 1050 Ti kullanıcısı olarak, bu yorumundan sonra yaşadığın şeyin normal olduğunu söyleyebilirim. Üstteki arkadaşın da dediği gibi oyun optimizasyon özürlüsü. Full ayarlarda gündüzleri 60-80 arası oynarken, akşamları 30-45 arası oynuyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı