GTX 1050 Ti sisteme uygun macOS sürümü nedir?

MacOS'ların Ryzen daha doğrusu AMD işlemci desteği yok. Yani hiçbir Hackintosh kuramazsınız. Bir iki tane yaptığını iddia eden youtube videosu olsa da sonuç hüsran.
AMD işlemciler için önyükleyiciye yama geleli çok oldu, kurulabiliyor.
Herkese iyi günler Swift öğrenme amacı ile macOS işletim sistemine ihtiyaç duydum. Masüstü bilgisayarıma sanal makine veya hackhintosh yapmayı düşününüyorum benim bilgisayarıma uygun macOS sürümü hangisidir?

MSI A320M PRO-VH Plus.
AMD Ryzen 3 1200 G.Skill 8 GB 2400MHz CL15.
MSI Aero GTX 1050 Ti 4 GB.
WD Blue 1TB 7200RPM 64MB önbellek.
Maksimum High Sierra destekliyor GTX 1050 Ti. Buradan imajı indirin, BalenaEtcher ile USB'ye yazdırın. Yazma işlemi bitince bir EFI bölümü oluşur, onun içindeki EFI\OC klasörüne girip AMD 4 Çekirdek ismini içeren configin adını config.plist yapın. Sonrasında BIOS ayarlarına yapıp kuruluma geçmeyi deneyin.

MacOS'ların Ryzen daha doğrusu AMD işlemci desteği yok. Yani hiçbir Hackintosh kuramazsınız. Bir iki tane yaptığını iddia eden YouTube videosu olsa da sonuç hüsran.

Athlon işlemcilere kurulabilir mi peki? 🥺
:ROFL:
Bilginizi olmadığı konulara yazmayın.
1050 Ti sisteme High Sierra desteği var.
@raknhocam vaktinde kurmuştu.

AMD Vega 8 var APU olarak bende.

Ve desteklemiyor.

Grafik hızlandırma olmadan kullanabilirsiniz. Bende o şekilde kullanıyorum.

1050 Ti ile donanım hızlandırma kullanmak için maksimum High Sierra kurabilirsiniz evet. Daha üstünü de kurabilirsiniz fakat görüntüde problemler olacak, müthiş derecede takılma yapacaktır.

AMD işlemciler için önyükleyiciye yama geleli çok oldu, kurulabiliyor.

Maksimum High Sierra destekliyor GTX 1050 Ti. Buradan imajı indirin, balenaEtcher ile USB'ye yazdırın. Yazma işlemi bitince bir EFI bölümü oluşur, onun içindeki EFI\OC klasörüne girip AMD 4 çekirdek ismini içeren Config'in adını config.plist yapın. Sonrasında BIOS ayarlarına yapıp kuruluma geçmeyi deneyin.

Her şeyi yaptim flaşa yazdim BIOS ayarlarini yaptim boot menüsünde flash gözükmüyor.

Geri
Yukarı