i7-4770 Sisteme uygun macOS sürümü nedir?

yekizm

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Gigabyte Z590 Aorus Ultra Anakart
İntel i5-10600KF İşlemci
Asus Tuf Gaming Rtx 3060 Tİ V2 OC Ekran Kartı
3000 MHZ CL 15 32 GB RAM
Windows 10.
Anakart: ECS H81H3-M4
İşlemci: Intel i7-4770 / 1150 soket.
Ekran kartı: MSI Gaming X 4G 1050 Ti.
RAM: DDR3 16 GB RAM.
Dual boot olarak sistemime kurabileceğim en uygun macOS sürümü nedir?
Şimdiden teşekkürler.

Eğer 1050 Tİ ekran kartını kullanmak istersen en yüksek 10.13.6 kurabilirsin. Ancak, ben iGPU kullanmak istiyorum derseniz Monterey yani son sürüm :)
Cevabınız pek ikna edici gelmedi bana şu an emin misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Cevabınız pek ikna edici gelmedi bana şu an emin misiniz?
Nasıl ikna edici gelmedi? Yani hangi anlamda? Ekran kartınızın uyumlu olmamasına mı inanmadınız yoksa farklı şeylere mi? Yiğit Gençer’in dediği gibi eğer GTX ekran kartını kullanacaksanız High Sierra en son kurabileceğini sürüm olacaktır ancak iGPU kullanılırsa daha yüksek sürümler kurulabiliyor.

Nasıl ikna edici gelmedi? Yani hangi anlamda? Ekran kartınızın uyumlu olmamasına mı inanmadınız yoksa farklı şeylere mi? Yiğit Gençer’in dediği gibi eğer GTX ekran kartını kullanacaksanız High Sierra en son kurabileceğini sürüm olacaktır ancak iGPU kullanılırsa daha yüksek sürümler kurulabiliyor.
Anladım teşekkür ederim son bir sorum olacak, iGPU çok mu kötü olur ?

Çok büyük bir sorun yaratmayacaktır ancak render, oyun ve edit gibi şeylerde elbette harici ekran kartı daha

Çok büyük bir sorun yaratmayacaktır ancak render, oyun ve edit gibi şeylerde elbette harici ekran kartı daha iyi olacaktır.
Çok teşekkür ederim.

Geri
Yukarı