GTX 1050 Ti The Division 2 Kasma Sorunu

riddikulus

Decapat
Sistemim GTX 1050 Ti, G4560, 8 GB RAM.

Videoya kaydettim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Division 1'i normal ayarlarda 60 FPS sabit oynayabiliyorum.

Driverlar güncel, BIOS güncel, oyun SSD'ye yüklü.

Son düzenleyen: Moderatör:
Anakarta sadece 6. ve 7. nesil Intel işlemcileri takabiliyorsunuz yani fazla bir seçeneğiniz yok ucuza bulabilirseniz 2. el üstte ki arkadaşın önerdiklerine katılmak durumdayım.

İşlemci darboğazı var tabiki ama RAM'i de göz önünde bulundurmalısınız. Aynı sorun benim sistemim de var. CPU kullanımı %100 ve RAM kullanımı 7 GB oluyordu. 8GB RAM ekleyince işlemci hala %100 ama donma vs takılmalar ortadan kalktı. İmkanınız varsa arkadaşınızdan RAM takviye edip deneyin. Farkı anlayacaksınız.

İşlemci yükseltsen bile fazla performans artışı bekleme. Direkt olarak sistemin yetersiz. 1050 Ti ekran kartını gömeli çok oldu.

The Division 2 önerilen sistem gereksinimleri (1080p | 60 FPS)

• İşletim sistemi: Windows 7 | 8 | 10
  • İşlemci: AMD Ryzen 5 1500X | Intel Core I7-4790
  • RAM: 8 GB
  • Ekran kartı: AMD RX 480 | Nvidia Geforce GTX 970
  • VRAM: 4 GB
  • DIRECT X: DirectX 11 | 12

İşlemci yükseltsen bile fazla performans artışı bekleme. Direkt olarak sistemin yetersiz. 1050 Ti ekran kartını gömeli çok oldu.

The Division 2 önerilen sistem gereksinimleri (1080p | 60 FPS)

• İşletim sistemi: Windows 7 | 8 | 10
  • İşlemci: AMD Ryzen 5 1500X | Intel Core I7-4790
  • RAM: 8 GB
  • Ekran kartı: AMD RX 480 | Nvidia Geforce GTX 970
  • VRAM: 4 GB
  • DIRECT X: DirectX 11 | 12
E o zaman hiç uğraşmayayım ben bu sistemle.
Satıp yeni sistem toplamak farz oldu

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı