GTX 1050 Ti ve 144 Hz Monitör Kullanımı

ApRa15

Kilopat
Daha fazla  
Ekran kartım 1050 Ti ve görüntü 60Hz
Omen HP 15-CE008NT Core İ7 Notebook Fiyatı - Vatan Bilgisayar
Laptopta HDMI ve USB Type-C mevcut

144Hz alabilir miyim?
unknown.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer laptop almayı düşünüyorsanız buna o kadar para vermeyin bu fiyata 144hz panele sahip laptop bulabilirsiniz. Ayrıca 1050ti ile 144 fps alabileceğiniz oyun sayısı oldukça dar cs:go bile ucu ucuna.

Eğer laptop almayı düşünüyorsanız buna o kadar para vermeyin bu fiyata 144hz panele sahip laptop bulabilirsiniz. Ayrıca 1050ti ile 144 fps alabileceğiniz oyun sayısı oldukça dar cs:go bile ucu ucuna.
Evet hocam katılıyorum, eğer almayı planlıyorsanız bunu alabilirsiniz.

Rekabetçi ve eski oyunlar harici 144 FPS almanız çok zor, baya bi zor.
Cs go 200 fps ve pubg de vsnc açık 60 fps rahat alıyorum.Laptop zaten elimde mevcut sadece monitör almayı düşünüyorum
Laptop elimde mevcut.Sadece monitör almayı düşünüyorum.Hdmi ve type c mevcut
Arkadaşlar yorumlarınız için teşekkür ederim ama ben sadece 144 hz alabilirmiyim diye soruyorum.Hdmi 2.0 mevcut ama galiba 120hz alınabiliyormuş onunla.144 hz nasıl alabilirim ?
Maa
CS:GO gibi oyunlarda 144FPS alırsınız. Standart bir oyuncuysanız çok da gerek yok bence.
Standart bi oyuncu değilim. 3000 saatim var

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı