GTX 1050 ve i3 6098 uyumlu mu?

iGY 6

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Miami, FL
Konuyu uzatmadan sizlere açıklayayım hemen;
Benim iki sistemim var diye düşünelim.

• Sistem 1: Intel i3 6098 3.6 GHz - GTX960 - 8GB RAM- 120GB SSD
  • Sistem 2: Intel i7 870 Quad 2.93 GHz - R7 240 - 4GB RAM
Şimdi ben Sistem 1 için GTX 1050 alacağım ve Sistem 1’in ekran kartı GTX 960’ı Sistem 2’ye takacağım ( Sistem 2 için RAM ve 500W PSU takviyesi de yapacağım).
Bu iki sistemde darboğaz veya uyumsuzluk tarzı bir şey olur mu? Aslında uyumsuzluğu kontrol ettim girişlerde herhangi bir problem yok ancak darboğazdan ve tam verim alamamaktan korkuyorum.

Beni aydınlatabilecek arkadaşları buraya davet ediyorum, yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
i3 sistemde sorun çıkmayacaktır. i7 870, GTX 960'ı tam olarak her oyunda tam verimli çalıştıramayabilir. Büyük bir sorun oluşturmayacaktır.

i3 sistemde sorun çıkmayacaktır. i7 870, GTX 960'ı tam olarak her oyunda tam verimli çalıştıramayabilir. Büyük bir sorun oluşturmayacaktır.

Cevabınız için tekrardan teşekkürler. Aklımda soru işareti olmasın diye soruyorum;

i7-870 olan sistemde LoL ve PUBG tarzı oyunlar oynanıyor genellikle. Orta düzey ayarlarda problem çıkartmaması benim için yeterli. Sizce bu tarz oyunlarda sıkıntı çıkabilir mi?

1080p altına düşmeyin, oynatacaktır.

Çözünürlük olarak 1920x1080 altına düşmeyin oyunda.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı