GTX 1050 vs RX560 Seçimi

Arkadaşlar bu videoda GTX 1050 daha iyi gibi duruyor düşünceleriniz nelerdir ?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

GTX 1050'yi tercih ederim.Eğer çözünürlük meraklısı değilsen çoğu oyunu high ve ultra ayarda 720p'de 60+ fps imkanında oynarsın ve uygun fiyata sahip bence en iyi kartlardan biri.Haftaya bulursam Asus modelinden almayı düşünüyorum.Kolay gelsin :)

GTX 1050'yi tercih ederim.Eğer çözünürlük meraklısı değilsen çoğu oyunu high ve ultra ayarda 720p'de 60+ fps imkanında oynarsın ve uygun fiyata sahip bence en iyi kartlardan biri.Haftaya bulursam Asus modelinden almayı düşünüyorum.Kolay gelsin :)
Hangi marka alacaksın

Gigabyte Gaming G1 1050 Tİ modeli var elimde inanın V-Sync 60 FPS yakalayabilmek için ayarları kısmak zorunda kalıyorum. Yoksa acayip yırtılmalar var bazı oyunlarda. 1050 Tİ mi aldık yoksa RX 560 mı? Ayarları kısmak zorunda olduktan sonra ne fark kaldı ki aralarında? FreeSync ve RX 560 almak daha mantıklı bence.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı