GTX 1060 3GB CS:GO düşük FPS sorunu

bkoroglu67

Centipat
CS-GO'da: 70-120 FPS üstüne cıkamıyorum. NVIDIA Windows ve oyun ayarlarının hepsi performansta çözürlükte 4:3 a 1024X768.

Sebebi ne olabilir veya yetersiz mi geliyor takılı olanlar?
Anakart, işlemci, RAM önerilerine açığım bütçe (1200TL)

Ana kart: ASUS A68HM-K.
RAM: 8 GB.
Ekran: GTX 1060 3GB.
İşlemci: AMD A10 7870K Radeon 7, 3.9GHz.
HDD: 400GB (SSD yok )

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    16 KB · Görüntüleme: 24
  • Adsıza.png
    Adsıza.png
    11,4 KB · Görüntüleme: 31
Son düzenleyen: Moderatör:
Sisteminde sıkıntı yok CS:GO için fazlasıyla yeterli. Yeni güncellemeyle oyunu bozdular. Birçok kişi sıkıntı yaşıyor bende aynı sorunu yaşadım. Son zamanlarda CS:GO düşük FPS konuları çoğalmaya başladı.

CS-GO'da: 70-120 FPS üstüne cıkamıyorum. NVIDIA Windows ve oyun ayarlarının hepsi performansta çözürlükte 4:3 a 1024X768.

Sebebi ne olabilir veya yetersiz mi geliyor takılı olanlar?
Anakart, işlemci, RAM önerilerine açığım bütçe (1200TL)

Ana kart: ASUS A68HM-K.
RAM: 8 GB.
Ekran: GTX 1060 3GB.
İşlemci: AMD A10 7870K Radeon 7, 3.9GHz.
HDD: 400GB (SSD yok )
Güncelleme .

Hocam aynı işlemci bende vardı ve gayet iyiydi sonradan fps düşüşü yaşadım ve indirimde 1660ti aldım. Bu da ilk başta iyiydi sonradan fps droplar yaşamaya başladım. İşlemcim de Amd Ryzen 5 1600x. Dün format attım ve oyun daha akıcı geldi. Genel olarak ekran kartı güncellemeleri ve CSGO oyununun güncellemelerinden kaynaklı sorunlar yaşandığını düşünüyorum. Bir de başlangıç seçeneklerine bilmediğin şeyleri yazma ben ondan dolayı da çok sorun yaşadım.

Sisteminde sıkıntı yok CS:GO için fazlasıyla yeterli. Yeni güncellemeyle oyunu bozdular. Birçok kişi sıkıntı yaşıyor bende aynı sorunu yaşadım. Son zamanlarda CS:GO düşük FPS konuları çoğalmaya başladı.

Bende öyle düşünüyorum çünkü işlemcim kötü olsada ekran kartının desteklemesi lazım bu akdar düşmemesi gerekiyor.

Biraz zor bir ihtimal ama deniyeceğim teşekkür ederim.

İşlemci yetersiz.

önerilere açığım,teşekkürler.
Hocam aynı işlemci bende vardı ve gayet iyiydi sonradan fps düşüşü yaşadım ve indirimde 1660ti aldım. Bu da ilk başta iyiydi sonradan fps droplar yaşamaya başladım. İşlemcim de Amd Ryzen 5 1600x. Dün format attım ve oyun daha akıcı geldi. Genel olarak ekran kartı güncellemeleri ve CSGO oyununun güncellemelerinden kaynaklı sorunlar yaşandığını düşünüyorum. Bir de başlangıç seçeneklerine bilmediğin şeyleri yazma ben ondan dolayı da çok sorun yaşadım.

Bilmediğim değil de sistemimde ne yüklüyse ona göre ayarlı hepsi gereksiz şeyler yok zaten :(

Bende öyle düşünüyorum çünkü işlemcim kötü olsada ekran kartının desteklemesi lazım bu akdar düşmemesi gerekiyor.

Biraz zor bir ihtimal ama deniyeceğim teşekkür ederim.

önerilere açığım,teşekkürler.

Bilmediğim değil de sistemimde ne yüklüyse ona göre ayarlı hepsi gereksiz şeyler yok zaten :(
Hocam inan ki çok yüksek sistemi olan arkadaşlarımda sorun yaşıyor CSGO'da. Düzelmesini bekle, format atabilirsen temiz bir format at. Ben her sorun yaşadığımda sistem upgrade deniyorum bütçeme göre ama sonuçta uzun vadeli çözüm olmuyor.

windowsu sıfırlasam mı ki bir ayrıyetten 8.1 i öneriyor arkadaşlarım win 10 yüklü şuanda.

Geri
Yukarı