GTX 1060 6 GB CS:GO Düşük FPS Problemi

Dangdro

Hectopat
Makaleler
1
NVIDIA GTX1060 6GB Monster notebookumda CS:GO'da 70-100 FPS alıyorum. Arkadaşımda 1050 olmasına rağmen benden kat kat daha iyi performans alıyor. V-SYNC kapalı. Güç max. performansta. Sorun ne anlayamıyorum. PUBG'de şu an sıkıntım yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim bilgisayarım yeni ve aslında bana gereken FPS arttırmak değil. Belli ki bir sorun var. Açıkçası 1060 i7 li bir bilgisayarda low ayarlarda oynamak istemiyorum.

Benim bilgisayarım yeni ve aslında bana gereken FPS arttırmak değil. Belli ki bir sorun var. Açıkçası 1060 i7 li bir bilgisayarda low ayarlarda oynamak istemiyorum.
@Musa B. Eskiden sizde de aynı sorun varmış yardım edebilir misiniz?

Son düzenleme:
YouTube'a baktığımda böyle bir benchmark videosuna denk geldim;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Belki yardımcı olabilir.

Öncelikle, laptopumu harici ekran ile kullanıyordum. Bir çok oyunda fps yerlerdeydi. Şu arkadaşın demek istediğini anlamadım. Çok karışık yazmış. Değerlerim ultra ayarlarda 100-130. Bu bilgisayarın çook uzun bir hikayesi var. On bin kere servise gitti. Gerçekten soğudum Monsterdan.

Öncelikle, laptopumu harici ekran ile kullanıyordum. Bir çok oyunda fps yerlerdeydi. Şu arkadaşın demek istediğini anlamadım. Çok karışık yazmış. Değerlerim ultra ayarlarda 100-130. Bu bilgisayarın çook uzun bir hikayesi var. On bin kere servise gitti. Gerçekten soğudum Monsterdan.
Arkadaş da farkında olmadan onboard kullanıyormuş. Konudaki görsellere bak 2. Resimdeki hale getir dediği yeri öyle dene. :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı