GTX 1060 6 GB nasıldır?

2. el olan hiçbir teknolojik aleti önermem. Sizin tercihiniz. Ancak sıfır alına bir teknolojik ürünün bozuk çıkma ihtimali çok yüksek iken, 2. el almak ekstra risk ve uğraşma demek.

Neden mesela ben ekran kartımı satacak olsam İstanbul'da bu kartı almak isteyen kişi gelip istediği oyunu oynayıp, istediği stress testini de yapabilir, kartımın arkasındayım ben, garantisi de duruyor hani yani. 3 yıldır tek bir sıkıntısını da görmedim. 2. eller direkt riskli derken, dürüst satıcıları görmezden gelmemek gerektiğini belirtmek isterim 😉.

Son düzenleyen: Moderatör:
Neden? Mesela ben ekran kartımı satacak olsam İstanbul'da bu kartı almak isteyen kişi gelip istediği oyunu oynayıp, istediği stress testini de yapabilir, kartımın arkasındayım ben, garantisi de duruyor hani yani. 3 yıldır tek bir sıkıntısını da görmedim. 2.eller direk riskli derken, dürüst satıcıları görmezden gelmemek gerektiğini belirtmek isterim 😉.
Kimse dürüst satıcılar yok demedi. Büyük bir risk var dedim. Dolandırma yöntemleri, Mining yapılmış kartı testsiz satmaya çalışmakla bitmiyor maalesef

Asus Dual 4 GB olanını 850'ye aldım. Miningsizdi. 70 derece genelde. Nasıl sence?

Dual seri bir modele göre eğer yükteki sıcaklıklar bu şekildeyse gerçekten güzel değerler 🙂, açıkçası fazlasıyla güç çeken bir karta göre biraz garip geldi dersem yeridir. Bendeki 1060 6G Dual OC %100 yükte genelde 78-80 dereceye kadar çıkıp sabitleniyor.
Kimse dürüst satıcılar yok demedi. Büyük bir risk var dedim. Dolandırma yöntemleri, Mining yapılmış kartı testsiz satmaya çalışmakla bitmiyor maalesef

Tamam zaten ben de siz neden dürüst satıcıları es geçtiniz, belirtmediniz şeklinde direk olarak yorum yapmadım, sadece tıpkı sizin de dolandırıcılardan bahsettiğiniz gibi ben de ikinci elin riskli olmayan yanlarından birine değindim, o kadar.

açıkçası fazlasıyla güç çeken bir karta göre biraz garip geldi dersem yeridir

Kasa Zalman T7, belki onun da etkisi vardır. Yükte 70 derece değil zaten, 76 sabitleniyor.
@Jonathan North fan ayarlarım %25'te kalmış. Auto'ya alıp Unigine Heaven testi yaptığımda en fazla 64 derece çıktı.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı