GTX 1060 6 GB OC mining ayarı nasıl olmalı?

byjuck

Kilopat
YouTube'ta videolara bakarak bir ayar yaptım fakat foruma sormak istedim. öneriniz var mı veya durum iyi mi görünüyor? ETH için olacak.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısıölıoölıoöl.PNG
    Ekran Alıntısıölıoölıoöl.PNG
    487,9 KB · Görüntüleme: 547
Son düzenleyen: Moderatör:
Ben Core clock -200, Memory clock +500 yaparak kullanıyorum. Power ve temp Limit'e dokunmuyorum.

Bazı kartlarda Core clock çok düşürmek mh/s düşürüyor.

YouTube'ta videolara bakarak bir ayar yaptım fakat foruma sormak istedim. Öneriniz var mı veya durum iyi mi görünüyor? ETH için olacak.

İyi gözüküyor biraz daha ayar yapabilirsin.

Rejected almıssın bu pek iyi bir sey değil. Belki biraz daha frekansları değistirmeyi ya da teker teker arttırıp azaltmayı deneyebilirsin. Sana net sunu yap da diyemeyiz çünkü her kartın potansiyeli farklı. Ama illaha merak ediyorsan kendim su sekilde alıyorum: 25.6-7 Mh arası gidip gelen bir hızım var.
Ekran Alıntısı.PNG

Rejected almıssın bu pek iyi bir sey değil. Belki biraz daha frekansları değistirmeyi ya da teker teker arttırıp azaltmayı deneyebilirsin. Sana net sunu yap da diyemeyiz çünkü her kartın potansiyeli farklı. Ama illaha merak ediyorsan kendim su sekilde alıyorum: 25.6-7 Mh arası gidip gelen bir hızım var.
Eki Görüntüle 984586
Memory clock u 1000 e çıkarmak sakıncalı değil mi ?

Memory clock u 1000 e çıkarmak sakıncalı değil mi ?
1000'e çeksem de 5000 Mhz'de çalısmak yerine 4800 Mhz de çalısıyor. Yani +800 arttırmıs gibi oluyorum. Normalde de kartımı 4750 Mhz. oyunlarda kullanıyordum ve herhangi bir sorun olmadı su 2 senede. Deneyerek ulastığım bir değer olduğu için bir sorun olacağını sanmıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı