GTX 1060 6 GB sistem tavsiyesi

MelikPC

Decapat
Yer
Bilgisayarın Başı
Daha fazla  
Merhabalar, şu arra sistemimi satmaya karar verdim oyunlar için sıkıntı çıkarıyor işlemcim oyunlar için yetersiz gliyor ve bu durumdan rahatsız olmaya başladım iyice. Mümkünse içinde GTX 1060 3/6 GB ekran kartı olan bir sistem tavsiyesi yapın bütçem maximum 7000 TL 10 TL bile ekleyemem. Teşekkür ederim @NipponChemiConKYCap.

Sistemi ekran kartı dışında değiştirseniz nasıl olur? Şu an ekran kartı almak pek akıl kârı değil. Elinizdeki ekran kartı ile açamayacağınız oyun yok neredeyse. Stok sorunları düzelince daha iyisini takarsınız hem. Şu an iyi bir ekran kartı bulamayabiliriz birde.

Sistemi ekran kartı dışında değiştirseniz nasıl olur? Şu an ekran kartı almak pek akıl kârı değil. Elinizdeki ekran kartı ile açamayacağınız oyun yok neredeyse. Stok sorunları düzelince daha iyisini takarsınız hem.
önemli değil kanka 1060 kaçmıyor sonuçta uyumlu olsun yeter.

En iyisi bence elindeki işlemci ve anakartı satıp R5 2600, veya R3 3100 alman olur B450 serisi anakart ile. GPU iyi, belki kış ayına doğru GPU fiyatları hafifler, şu anda yavaş yavaş 3060'lı sistemler 10.000₺ civarına indi.

AMD'den nefret ediyorum bedava Ryzen 9 verseler almam sistem önerin var mı?

Sistemi ekran kartı dışında değiştirseniz nasıl olur? Şu an ekran kartı almak pek akıl kârı değil. Elinizdeki ekran kartı ile açamayacağınız oyun yok neredeyse. Stok sorunları düzelince daha iyisini takarsınız hem. Şu an iyi bir ekran kartı bulamayabiliriz birde.
FSR teknolojisi 1050Ti da kapsıyormuş. 1060'ın FPS değerlerinin üstüne çıkar büyük ihtimal.

Yeni konular

Geri
Yukarı